Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

Őszintén: nagyon gyerek vagy még. Igen, kicsit duci vagy, de fogsz még nőni, változni, ez lehet hogy teljesen el fog múlni. Arcra nekem nem tetszel, de rondának azért nem mondanálak. Egy-két jó tanács, ha elfogadod: ha zavar hogy telt az alakod, akkor tegyél ellene, ne csak panaszkodj. Tornázz, mozogj, étkezz egészségesen, figyelj oda magadra. De ne ess túlzásba! 15 éves vagy, felejtsd el azt a pózolós új divatot, az értelmes embereket ez elriasztja, közösségi portálokra kirakni ilyen képeket még huszonévesen is gáz, nemhogy 15 évesen. A külsővel kapcsolatban szerintem a legfontosabb, hogy ápolt legyél. A hajad, a körmöd, a fogaid, ez már pozitív benyomás, nem kell ehhez mindent kipakolni.Van még időd felnőni!Ne most kezd el!

Ui: nem jogos a lek*rvázás, viszont ne csodálkozz hogy egy ilyen kérdés és képek után beskatulyáznak abba a csoportba, amit a tizenévesek nagy része képez,és ami undorító és szánalmas..."Ne tartsd fontosnak, hogy fontosnak tartsanak.Egyszerűen csak szeress, és fontos leszel" Légy normális, tanulj, légy ápolt, ne idd le magad hétvégente és ne menjen át rajtad a focicsapat csak mert menő. És tuti kiscsaj leszel. 21/L

2011. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

Tényleg ne csodálkozz a kemény kritikákhoz, hisz már a kérdést is úgy tetted fel, hogy "...nagyon ronda vagyok?".

Tehát Te rondának tartod magad és kíváncsi vagy hogy mennyire.

Máskor úgy kérdezd meg, hogy "Szerintetek helyes lány vagyok?"

Egyébként nem vagy ronda. Átlagosnak mondanálak.

De valakinek gyönyörű. Majd pár év múlva nevetni vagy szörnyülködni fogsz eme kérdésed kiírásához!

;)

2011. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim válasza:

Figyuzz attól még h neked a vékonyabb lányok jönnek be nem kell parasztnak lenni :DD De biztos te sem vagy különb az olyan pózer bunkóknál. :) Na mind1 :DD

Kérdezőnek pedig annyit h nem vagy kövér és nem vagy ronda se :DD De ha te ezt gondolod másoknak is ez fog lejönni..

Amúgy úgy is alakulsz még, szóval no para :))

2011. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda, de az erős smink senkinek sem áll jól, hidd el :P
2011. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
ne hallgass a lehurrogósakra, nem vagy qvás...inkább legyen ilyen kislányos a stílusod sztem...14 vagy, nem kell 24-nek kinézned. és ha nem hízol meg, 4-5 év múlva nagyon szép arcod lesz. ...és akk. már nyomathatod a full dögösmaca -stílust. most így vagy jó...a nyakláncot mellőzd, a többi ok. :D
2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Azerintem ari kiscsaj vagy.
2011. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
32%
te kérdezted hogy ronda vagy-e,...szal k***a ronda vagy.. és vissza ne merj flegmázni kis pózolgatós pics@... türjed a kritikát ha már megkérdezted hog ronda vagy-e...
2011. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:

utlso FAN!! :D


amugy nem vagy ronda,atlagos inkabb

2011. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
egy patront megernel :D 21F
2011. febr. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy csúnya, de nem vagy az a tipikus szépség sem. Csak azt nem értem, miért kell mindenkinek itt kérdezgetnie, hogy hogy néz ki? Ez valami önigazolásos dolog akar lenni? Vagy itt találni valakit? Nem tudom megérteni. Én sem tartom magam se csúnyának, se szépnek, de nincs szükségem arra, hogy itt megkérdezzem, milyennek tartanak. Valakinek tetszem, valakinek nem. 21/L
2011. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!