Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy ronda, de szép sem. És kövér is.
2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem vagy csúnya :) De a kommentekben is azt írják, hogy szép vagy. Inkább még fiatal vagy, szólj ha tévedek, de olyan 13-nak nézlek. Most inkább még aranyosnak nézel ki, de pár év múlva nagyon szép leszel szerintem :)
2011. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:

16:36:d nem utolso elotti sorry

amugy izlesek es pofonok..amugy nem az volt a kerdes h mienek a kepek hanem h en mien vagyok:-j

2011. febr. 5. 16:40
 14/70 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tök aranyos vagy. :)
2011. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
83%

Őszinte véleményt kértél, megkaptad. Ezért ne hurrogj le senkit, főleg ne ilyen stílusban.


A témához szólva: szerintem nem vagy ronda, bár nekem nem jönnél be így elsőre. Illetve a külsőbe nem csak az arc számít bele, szóval így nehéz ítélni.

2011. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
90%

baz+,te kérdezted meg,mit csodálkozol? Leirtam h mi a véleményem a képedről. A képed alapján besoroltak azok közé a stílustalan kis ribancok közé,akik a korosztályodhoz tartoznak. Tisztelet a kivételnek.

Egyébkánt meg mi az h nézzek tükörbe? Nem nekem van önbizalomhiányom,h egy anonim oldalon megosszam a profilomat.

2011. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
ahhh felre ne ertsetek en nem akarok lehurrogni senkit...sot...igazatok van tenelg kover vagyok meg minden szep sem vagyok tudom!nekem az nem tetszet hogy par kep alapjan le kurv@aznak az egy dolog h kepek alapjan mien vagyok az pedig masik h valojaban:Des szerintem tok normalis kepeim vannak nincs melltartos nincs boxeres....mint a tobbi velem egyidosnek nem ertem abbol h van egy teljes alakkep azert meirt lennek kurv@?
2011. febr. 5. 16:46
 18/70 anonim ***** válasza:
44%

Na ne foglalkozz velük, sok az irigy csaj. Van egy ilyen berögzülés a csajok között, hogy aki szebb nálam, azt krvának tartom...

Ami viszont tény, hogy elég pózolós a dolog, meg az a rózsaszín felső + virágos nyaklánc sem az igazi. Emiatt néztelek 13-nak. Stílusban még fejlődnöd kell, de én is vettem fel fura dolgokat 14-15 évesen. Majd kialakul :)

L/19

2011. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg nem vagy kövér. Pont így jó, amilyen vagy.
2011. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
61%
azt irta ki ha tartalom nem jeleníthető meg _:D akkor boztos nagyon ronda lehetsz XD hehe
2011. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!