Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl? Vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? Vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom szakított velem.2 év járás után.nem tudok élni nélküle, annyira hozzá nőttem,depis lettem felvágtam magam és azt mondta ne reménykedjek,meg kérdeztem tőle mennyire fáj ez neki azt mondta csak kicsit,hiába dumál mindenki nem tudnak meg győzni hogy felejtsem el..:'(hogy szerezzem vissza?Hánytam is és két napja nem eszek:'(segítséééééééééééééggg
2011. febr. 5. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?
2011. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne légy hülye, aki ilyen agyhalott szted megérdemli h miatta tönkre vágd magad?:(
2011. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy pasi miatt nem szabad tönkretenni magad. Ugyan már, ez hülyeség... Attól, mert szakítottál még nem dől össze a világ. Az érzelmeknek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az emberek. Majd jön más. És leszel még boldogabb. A depit meg hagyd el pár hét múlva. Ennyi gyász bőven elég. A többi már csak erőltetett önsajnáltatás...
2011. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, hogy felejtsd el, majd jön egy másik... Én sem bírom elképzelni az életemet a párom nélkül. Most összevesztünk és nagyon ki vagyok bukva, hogy mi lesz. Talán már betegesen szeretem... Lehet így vagy ezzel te is.
2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A SZAKÍTÁS OKÁT NEM MONDTA MEG...:( ÉS MOST LESZEK 16:(:(
2011. febr. 6. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!