Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
de tényleg semmi szerelem.(és úgy hogy a fiú és a lány sem homoszexuális :D)mert én akárhogy próbálom,nem lehet egy fiú sem a barátom,mert valahányat megismerek mind többet szeretne.(bocsánat,de ez így van,nem nagyképűségből írtam,csak egyszerűen kezdem azt hinni, lehetetlen fiúkkal csak baráti kapcsolatot teremteni):)17/L
2011. febr. 5. 09:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

van olyan lány barátom akivel sokkal inkább mármár testvérként szeretjük egymást, mindent meg tudunk beszélni stb :)


És nem volt köztünk semmi és szerintem ezek után sem lesz minimum egy okból:


Mindennek vége van, és ha vége a párkapcsolatnak lehet rámenne a barátság is..

2011. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évig volt egy fiú az egyik legjobb barátom (talán mondhatnám h abban a 4 éves időszakban a legjobb is, mert mindig csak a 2. volt, de az első hely cserélődött párszor), és azért nem is jöttünk volna össze soha, mert már túl jól ismertük egymást... :) konkrétan középsőcsoport óta, összesen 2 év volt, amikor nem beszéltünk, utáltuk egymást xD aztán 2 év után újra összefutottunk, és közel 4 évig nagyon jóban voltunk (középsuli alatt), de most egész más városban vagyunk, nem túl gyakran beszélünk. Na jó, egyszer össze akartam jönni vele... általános iskola másodikban ő volt a padtársam, és nagyon szép harry potteres pólója volt, az nagyon bejött!!! De én más ilyenről nem tudok :) Ja és az utolsó kb 2 évben, amíg barátok voltunk, mindkettőnknek volt párja, szóval meg sem fordult a fejünkben, h kéne a másik... Ja és egyikünk sem kifejezetten csúnya, szóval nem ez volt az indok. :D

Viszont az tény, h ez másokkal nekem sem jött még össze, csak vele. Fiú haverom van most is pár, jól érezzük magunkat egymással, elbeszélgetünk, elbaromkodunk, nem akarunk összejönni (mindkettőnknek kapcsolat, ismerjük egymás párjait, stb.), de ez a barátságtól még távol van sajnos :( De jó lenne megint egy olyan fiú-barát... :)

19/N

2011. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom lány. Igaz volt egy hullámvölgy amikor én többet akartam mint barátság ő meg nem :S de megoldottuk ezt is, azóta is olyan a kapcsolatunk mint régen, szerencsére. Mi is mintha testvérek lennénk :) és örülök is a sikereinek (mint előbb írták) próbálok neki segíteni ha zűrösebb pasi ügye van, örülök ha boldognak látom egy kapcsolatába, és ez fordítva is igaz. Mindent megbeszélünk, sokszor volt már hogy kegyesebb lett volna a hazugság egy-két dologban de én az igazat mondtam neki ami nem épp mindig kedves dolog volt, de ő nem megsértődött ellenben sokakkal. Számíthatunk egymásra mindig :)

Szóval azt kell mondjam VAN fiú-lány barátság.

2011. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. :) Több fiú barátom is van, de eddig csak 2-ről derült ki, hogy többet akar, mint barátság. :D
2011. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Lézer Anton válasza:

VAN.

Főleg, ha mindkét fél egészséges párkapcsolatban él. (Mással.) Akármilyen hihetetlen, szexuális vonzalom nélkül is lehet a másik nemhez viszonyulni. Kár volna az emberiség felét kizárni a potenciális barátok közül. Sokat veszíthetsz, ha így teszel.

2011. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Bár most asszem kivitelezhetetlen a fiú-barát szerzése... arra a szakon, ahová járok, nagyon kevés lány jelentkezik, szóval eléggé sok srác jut ránk per fő, így a nagy részük nem csak barátkozni akar, ha már az ember túl kedves velük... Van egy srác most, akivel talán lehetnénk barátok, de én úgy érzem, h ez mindkettőnk részéről veszélyes... mármint a többet akarásra túl nagy esély van, akkor is, ha tudom, h nem lesz belőle semmi. (Nem fogom megcsalni a barátomat, és otthagyni sem emiatt a srác miatt... ha nem járnék senkivel, szívesen ellennék vele néhány hónapot, de mostani barátommal évekre tervezek, szóval ez nem éri meg nekem...) Ilyenkor nem tudom mit kéne csinálnom... :D

Szóval így összességében arra szavazok, h néha van, de általánosságban nincs, csak speciális körülmények között (pl. óvoda óta tartó ismeretség szerelmi kapcsolat nélkül, vagy felnőtt korban úgy ismernénk meg egymást, h mindkettőnknek komoly kapcsolata van már évek óta, stb. Illetve ami még előfordulhat szerintem fiatalabb korban, az a total különböző stílus, egy középiskolásnak sokszor meg sem fordul a fejében, hogy a szubkultúrájától nagyon eltérő kultúrába tartozó baráttal összejöjjön, de attól még barátkozni lehet. :D).

19/N megint

2011. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nekem volt egy fiú ismerősöm,akivel nyár elején jobban megismertük egymást és összejöttünk.majd szétmentünk,de megint összejöttünk,most külön vagyunk megint.Szerinte ez már nagyon jó barátság,de volt rá példa,h elcsattant 1-2csók és volt olyan is hogy többi.Szal nem tudom...
2011. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Van,


De csak abban az esetben ha semmiféle vonzalmat nem érez egyik fél sem !


Ha egy kicsit is tetszik az egyik a másiknak, akkor mindig azon gondolkodik miért is nem járunk. És igy nem lehet barát maradni sokáig.

2011. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!