Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
de tényleg semmi szerelem.(és úgy hogy a fiú és a lány sem homoszexuális :D)mert én akárhogy próbálom,nem lehet egy fiú sem a barátom,mert valahányat megismerek mind többet szeretne.(bocsánat,de ez így van,nem nagyképűségből írtam,csak egyszerűen kezdem azt hinni, lehetetlen fiúkkal csak baráti kapcsolatot teremteni):)17/L
2011. febr. 5. 09:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Niiiiiiiincs és nem is lesz soha!
2011. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 szamóca. ***** válasza:

szerintem létezik...

sok fiú barátom van, és nincs róla tudomásom hogy szerelmesek lennének belém:D

2011. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy van, és 22 éves vagyok már. Ezért azt mondom, hogy - saját tapasztalatból - nem létezik. Mindig a fiúk, férfiak többet akartak eddig. Haverság lehet, akivel jóban vagy, néha beszélgettek, stb, de barátság kizárt.
2011. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hát igen érdekes...nekem is például ha van barátom azonnal hozzám se szólnak :D bezzeg amikor nincs, milyen "barátságosak"...úgy látszik nem elég értékes csupán egy barátság :D
2011. febr. 5. 09:58
 5/28 anonim ***** válasza:
Szeretném hinni hogy van de valamiért mindig bele szeretek a csajokba:(
2011. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szerintem van (legalabbis szamomra)

Volt persze mar olyanra is pelda, hogy belem szeretett az egyik fiu baratom, de olyanra is volt pelda, hogy en szerettem bele. De ez ritka dolog nalam.

18/l

2011. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nincs, akárki, akármit is mond, nem létezik.

Miért? Mert nincs olyan, hogy a fiú/lány úgy van a másik mellett, hogy egyáltalán nem kívánja meg a másikat. A barátság az nem olyan dolog, hogy jókat beszélgetünk, stb. A barátság olyan, hogy megbízunk a másikban, örülünk a sikereinek, sosem vagyunk féltékenyek rá. Ez meg egy fiú-lány barátságban nem elképzelhető. Mert bármikor eljöhet az a pillanat, amikor az egyik fél többet érez a másik iránt. Az meg már nem barátság.

2011. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne... sok lány barátom van... :)


16/F

2011. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nekem sosem sikerült, előbb-utóbb mindig többet akartam (vagy ő akart többet). Ez csak akkor nem történt meg, ha ritkán találkoztunk, de az csak sima ismeretség, nem barátság. Akivel aktív barátok voltunk azoknál mindig előjött ez.

22/f

2011. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú barátom.. Ennyit erről.
2011. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!