Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
de tényleg semmi szerelem.(és úgy hogy a fiú és a lány sem homoszexuális :D)mert én akárhogy próbálom,nem lehet egy fiú sem a barátom,mert valahányat megismerek mind többet szeretne.(bocsánat,de ez így van,nem nagyképűségből írtam,csak egyszerűen kezdem azt hinni, lehetetlen fiúkkal csak baráti kapcsolatot teremteni):)17/L
2011. febr. 5. 09:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy neki nem fordult-e meg már a fejébe, hogy milyen lenne ha járnátok? Vagy lehet, hogy tetszel neki, csak nem mondja meg...
2011. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Sokan mondják, hogy jaj, én biztos tetszek neki meg stb. De a barátom meg mondta, hogy nem járna kövérekkel. Amúgy meg szépnek sem vagyok mondható.
2011. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
de van ilyen
2011. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ja, hátha kövér vagy és ronda akkor elfogadom hogy lehetséges az ilyesmi
2011. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy.
2011. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és a legjobb barátom egy lány, először én lettem belé szerelmes, de ne mondtam neki nem akartam elveszíteni utána ő votl belém szerelmes de ő sem mondta el nekem csak sokkal később mondtuk el egymásnak és ma már csak röhögünk rajta, azóta már neki is é nekem is volt más párkapcsolata, bár persze szerintem is a fiún múlik h milyen, én akkor belegondoltam h biztos h jó ha elmondom neki mit érzek, mert nagyon jó barátok vagyunk és utána ha esetleg szakítanánk soha többé nem lehetne ugyan olyan a a baráti kapcsolatunk, szóval csak simán tudatosan kell barátnak lenni!!! :DDD
2011. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Igen van. 9éve vagyunk legjobb barátok ő 15éves fiú

Én 15 lány vok. És semmi szerelem nem volt

2011. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

létezik, pasim az egyik legjobb barátja (volt osztálytársa)

exével jóba van, már 10 éve ismerik egymást, igaz főiskolás melós évek alatt alig beszéltek, nem ronda csaj, de nem jön be neki, és túl hisztisnek tartja, sőt haver exére és haveri barátnőkre se hajt

főleg h a pasim volt csaját is ismeri ez a lány, tehát a csaj se jönne össze a barinője ex pasijával :)

meg a csajnak amugyis van pasija, pasimnak is én, szal a barátaág nem nemtől függ, pedig heterók

haverságból meg nem fekszik le senkivel

sőt kapcsolat után is lehet barátság szex és egy oldalú szerelem nélkül is

2011. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
és ha fiúk azt mondom hogy van egy lány,aki teljesen az ideálotok?:P akkor annak aztán ellen tudnátok-e állni?? kizárt,szerintem! nincs simán barátság,kivéve ha nem ronda vagy kövér a lány.DE még ez sem lehet akadály,ha belsőleg annyira megszeretitek,hogy szerelmesek lesztek belé.szóval..
2011. febr. 8. 15:58
 20/28 anonim ***** válasza:

"Igen van. 9éve vagyunk legjobb barátok ő 15éves fiú

Én 15 lány vok. És semmi szerelem nem volt"


Jó vicc, azért egy kicsit röhej amit írsz. Ennyi erővel írhattad volna azt is, hogy 5 évesen sem dugtatok még! Felnőtt, vagy legalábbis nagy(obb) korú emberekről beszélünk, nem hatéves kisgyerekekről.

2011. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!