Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom. Kikészülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom. Kikészülnétek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,ő 22 én 20 éves vagyok.

Mostanában rendszeresen lesz*r,ha megbeszélünk valamit,nem tartja be,mert mondjuk neki nincs kedve,elfelejtette,vagy nem emlékszik hogy beszéltünk volna róla. Ha valami bajom van,csak lehurrog,hogy túldramatizálom(mondja ezt pl arra,hogy kilökött az ajtón,mikor neki valami nem tetszett).

2 napja is összevesztünk,megbántott,megígérte,hogy felhív,hogy megbeszéljük,de nem tette,inkább elment bulizni. Ahogy ma is. Nem a bulizással van bajom,hanem azzal,hogy ha már annyira de nagyon szeret,mint ahogy azt elmondja,miért nem ez az első? Miért nem beszélni meg velem a dolgokat és miért megy inkább bulizni a haverjaival,akikkel egyébként is tud találkozni sokat?

Ráadásul nem nagyon lehet benne megbízni csajok terén,mert eléggé szeret ismerkedni...

Ma életemben először ittvagyok ébren és várom,hogy hazajöjjön. Tiszta ideg vagyok...

Ti nem akadnátok ki?


2011. febr. 5. 00:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Emlékezni ráérsz 50 évesen.

Később sajnálni fogsz minden elvesztegetett napot.

Egyszer vagy fiatal. Lépj tovább.

Most csak hidd el, később majd megérted.

2011. febr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
emlékekre nem lehet várat építeni..sajna
2011. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az sem túl valószínű, hogy az a szép és jó igaz volt.
2011. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd, hogy olyan legyen mint rég. Lépj tovább. Az elején gáz, ahogy telik az idő jobban leszel és ha visszagondolsz mennyi mindent nyeltél le neki, úgy fog tűnni, mintha nem is te lettél volna. 20 évesen nem jön el a világvége egy szakítás után. Sokan túlélték már :)
2011. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tudod, az a baj, hogy nem belé vagy szerelmes, hanem egy megszépített emlékképbe, amikor még normális volt, amikor még félt, hogy elveszíthet.

És mi aztán tényleg megértjük a helyzetedet, csak tudod, puszta együttérzéssel és sírdogálással nem lehet előbbre lépni. Ismerem a szitut, mert jópár csaj ismerősöm volt hasonló helyzetben, és hidd el, azok jártak jól, akik idejében kiléptek ebből a kapcsoaltból. De volt olyan ismim, aki 4 évet lehúzott egy ilyen kapcsoaltban, majd a pasi dobta egy másik csaj miatt. Az a pasi, akire esküdözött a csaj, hogy mennyire szereti őt, meg ő is mennyire szereti a pasit. Ja. Bizonyára.

Segítséget vársz? Többen is elmondták, hogy mi a helyes irány. Vagy kidobod, vagy maradsz mellette, de annak keserves vége lesz. Te döntesz, de úgyis az utóbbit választod.

Egyébként miért van az, hogy aki genyó a csajokkal, amellett olyan fene mód kitartanak?...

2011. febr. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert minden kapcsolat eleje szép és jó! Megismered a másikat aki persze még nem adja teljesen önmagát. Majd csak később redül ki h milyen is valójában..

Mond meg neki h változzon meg. Ha nemfog változni akk hagyd ott

2011. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Akit megszeretek,amellett kitartok és sajnos tökmindegy,hogy milyen az illető.

Egyébként egész éjszaka nem jött haza. Kíváncsi vagyok,hogy mit fog mondani,hogy hol volt. Ha hazudik szakítok vele. Ezt már nem bírnám elviselni.


Köszönöm a hozzászólásokat!

2011. febr. 5. 11:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg annyira kiakadnék, hogy elküldeném a p...csába, aztán maradjon is ott!
2011. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Dehogy szakítasz. Verekszik egy kicsit, bocsánatot kérsz tőle, és kiírsz egy újabb kérdést arról, hogyan tehetnél a kedvére...
2011. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szeretem a kérdezőket, akiket csöppet sem lehet befolyásolni, de azért elvárják, hogy adjanak nekik tanácsot...
2011. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!