Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom. Kikészülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom. Kikészülnétek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt,ő 22 én 20 éves vagyok.

Mostanában rendszeresen lesz*r,ha megbeszélünk valamit,nem tartja be,mert mondjuk neki nincs kedve,elfelejtette,vagy nem emlékszik hogy beszéltünk volna róla. Ha valami bajom van,csak lehurrog,hogy túldramatizálom(mondja ezt pl arra,hogy kilökött az ajtón,mikor neki valami nem tetszett).

2 napja is összevesztünk,megbántott,megígérte,hogy felhív,hogy megbeszéljük,de nem tette,inkább elment bulizni. Ahogy ma is. Nem a bulizással van bajom,hanem azzal,hogy ha már annyira de nagyon szeret,mint ahogy azt elmondja,miért nem ez az első? Miért nem beszélni meg velem a dolgokat és miért megy inkább bulizni a haverjaival,akikkel egyébként is tud találkozni sokat?

Ráadásul nem nagyon lehet benne megbízni csajok terén,mert eléggé szeret ismerkedni...

Ma életemben először ittvagyok ébren és várom,hogy hazajöjjön. Tiszta ideg vagyok...

Ti nem akadnátok ki?


2011. febr. 5. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Minél szarabbul bánik veled, annál jobban fogod őt szeretni. Érdekes a női lélek.
2011. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ezt Te szúrtad el. És szúrod el folyamatosan. Gondolom egy odaadó, rendes pasit te is rövid távon dobnál. Minél genyóbb valaki, annál inkább ragaszkodsz hozzá. Hát akkor tudod, mit? Ne sajnáltasd magad! Vagy tedd meg, amit meg kell lépni, vagy ha te ezt élvezed, akkor ne rinyálj!
2011. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Tán azért, mert mégse szeret annyira hűűű-de nagyon. Erre még nem gondoltál?
2011. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd már el.
2011. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

nyugodj meg és várd meg amíg ő keres téged... minél idegesebb vagy annál jobban elilyeszted, és inkabb fog a barátaival bulizni, mert addig is elhúzza ezt a beszélgetés...félhet attól, hogy megint össze vesztek és ezért, ment inkabb bulizni...

szóval mikor majd a beszélgetésre kerül a sor, mert ezt át kell beszélnetek a lényeg, hogy légy nyugodt, hallgassátok meg egymást, beszéljétek meg, hogy miért lett ilyen a kapcsolatotok... és a lényeg, hogy ne veszekedjetek


sok szerencsét..

2011. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

A női logika szerint ilyenkor szülni kell egy gyereket a pasinak mert majd attól megkomolyodik.

A pasi meg otthagyja a csajt a gyerekkel együtt. Egyébként is otthagyta volna mert a haverok fontosabbak.

Most hiába mondjuk, hogy hagyd ott bármennyire is szereted.

Majd 20 év múlva rájössz. Vagy még akkor sem, csak azt nem érted miért nem vagy boldog.

2011. febr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Á, nem tesz akkora szívességet, hogy megszabadítson magától.
2011. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Úgy látom azért ti sem vagytok nagyon megértőek:D

Nem vagyok hülye,sosem szülnék gyereket egy ilyen kapcsolatba.

Szeretem őt,már akkor is szerettem,amikor "még" nem volt bunkó.

Ismerősök is mondják,hogy hülye vagyok,hagyjam el és tudom,hogy igazuk is van,ahogy nektek is,csak annyira nem könnyű...még emlékszek arra,hogy milyen volt amikor minden jó volt...

2011. febr. 5. 00:59
 9/21 anonim ***** válasza:
A réges-régi szerepéért semmi okod a jelenbeli beteg állatot szeretni. Nem ugyanaz az ember.
2011. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Emlékezni ráérsz 5
2011. febr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!