Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hagyott el, miután bemutatott a szuleinek?

Figyelt kérdés
Fél év után végre bemutatott a szuleinek, aztan egy hónapra rá elhagyott, miert? /jah és jó benyomást tettem, maga az anyja mondta/
2011. febr. 4. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

passz mert hülye ?


19F

2011. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nincs összefüggésben a kettő? Észkombájn.
2011. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ezt magam nem ertem... ha nem tervezett velem hosszútavra, akkor minek kellett nalunk jópofizni???
2011. febr. 4. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
talán valami nagyon megváltozott abban az egy hónapban?..
2011. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
semmi se változott
2011. febr. 4. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor komolyabbra fordult a dolog,rendesen belegondolt és inkább meghátrált mivel rájött hogy még nincs felkészülve/nincs kedve/vagy csak nem te vagy az igazi.De lehet más áll a háttérben.
2011. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem mindig van rá ok... Néha egyszerűen csak így dönt a másik. Ok nélkül. Valami eltörik. Nem tudok rá mást mondani. Nem szabad ilyeneken gondolkodni :) A "Miért?"-ektől nagyon gyorsan el kell jutni az elfogadomig. Mert ha nem ezt teszed, és sokat gondolkodsz, akkor tönkreteszed magad. Engem is elhagytak nem rég, én sem értem, csak próbálok túl lenni rajta :) Sok sikert neked is!
2011. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiszeretett belőled és ennyi. Ez nem függ össze a szüleivel vagy mással.
2011. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!