Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom hamarosan be akar mutatni a szuleinek, ilyenkor illik vinni valamit, vagy nem feltetlenul, ha igen mit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nemszükséges:)fura volna ha mondjuk 1nagy csokor virággal beállítanál:)
2009. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem sem kell vinni semmit.én sosem vittem.
2009. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg illik. hidd el ilyen sablon dolgoknak, mint bor(vagy vmi ital) +bonbon mindig örülnek ;)
2009. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és mitmondjon?

"csókolom hoztam bort mert beakarok vágódni" XD

am ha akarsz viszel ha nem nem..nemkötelező de sztem sem szükséges mert télleg olyan mintha nyalizni akarnál vele én 1. alkalomkor sose vittem...de végülis rajtad áll:D

2009. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodtól, az ő szülei, ő ismeri őket. Hogy milyenek, konzervatívak, lazák stb. Ennek megfelelően eldöntheted. (Én nem vittem semmit, én voltam az ajándék, ma már a férjem... :o)
2009. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen illik vinni jó modort, illedelmet, meg udvariasságot!
2009. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!