Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha be akar mutatni a szuleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be akar mutatni a szuleinek az jo jel, nemde?

Figyelt kérdés
a baratom hetvegen beakar mutatni a szuleinek....2 honapja jarunk
2008. júl. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy jó jel. Szerintem komolyabb szándékai vannak :)
2008. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó jel, természetesen. A családdal megismertetni, ez nem csak jel, ez alapvető illedelmesség.
2008. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ebből látszik, hogy komolyan is gondolja a kapcsolatotokat.:)
2008. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az azt jelenti, hogy komolyan gondolja a kapcsolatot. Ne utasítsd vissza, légy természetes és ne feszengj :-)
2008. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy otthon az ősei egyre jobban érdeklődnek irántad, talán ki is akarnak magukban értékelni, ezért legyél jókislány amit manapság elképzelnek amolyan ideális társnak. Ha lehet nem maradjatok soká. Én spec ezt a részét világ életemben rühelltem, nem is szoktam csak egy jó idő után ezzel foglalkozni, mert vagyok én is elég józan ahhoz hogy eldöntsem ki kell nekem. De persze az is lehet hogy mindjárt szimpatikusak lesztek az őseivel és csk nekem vannak ilyen tapasztalataim. Na de ez van az ember a rokonait nem tudja megválogatni csak a barátait.
2008. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!