Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy velem semmit se tud megbeszélni, nem vagyok vele oszinte és eltitkolok tole dolgokat. Mit tegyek? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Én mindig normálisan viselkedek vele meg próbálok vele megbeszélni mindent.Nem titkolok semmit. Azt mondta ha így folytatom, ez így nem fog mukodni. Tudom, hogy szeret. De nem tudom mit csináljak:S Hogyan tudnék ezen változtatni? :) Sokszor van hangulat változása egyik percben normális a másikban meg már bunkó. Ilyenkor leszedni a kozos képunk meg a nevemet msnrol vagy barhonnan, és amikor megnyugszik úgy csinál mintha semmi se tortént volna.Visszarak mindent. Utána ha rákérdezek sosem mondja el, hogy miért csinálja vagy mi a baja annyit mondd, hogy nem tudja.
2011. febr. 4. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de biztos vagyok benne, hogy még nagyon fiataléok vegytok.

Ez a "leszedem a képeidet ha morcos vagyok, majd visszarakom őket, mikor lehiggadtam" körülbelül óvodás szint...

Nem irtál viszont arról, hogy mi váltotta ki a barátodból azt, hogy nem bizik benned és hogy miért érzi úgy, hogy nem tud veled megbeszélni "semmit".

Vagy ezeket is csak durcásan a fejedhez vágja, ha valami nem tetszik neke?

L/23

2011. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fiatalok

vagytok

L/23 :)

2011. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

neki

bocs, csak új a billentyűzet, na :)

L/23

2011. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk. Az váltotta ki legeloszor, hogy elolvastam az egyik barátnojével való beszélgetést és ott bevallota, hogy tobbet érez iránta. Nem mondtam el neki egybol, hogy én ezt olvastam csak pár nap múlva. Akkor azt mondta, hogy nem tudja miért mondta neki, de nem igy érez és, hogy akkor kellett volna neki ezt elmondanom. Másodszorra ugyanerrol a lányrol találtam fehérnemus képeket a gépén, de arra se tudott választ adni, hogy miért van neki róla képe. Azt mondta ne legyek rá féltékeny mert csak barátok és ezek után nem tud bennem bízni mert hogy belekutatok a dolgaiba.. :/ Nem akartam turkálni csak a képeit néztem és akkor megláttam oket. :S De a legnagyobb baja az volt, hogy nem mondtam el neki hogy én elolvastam a beszélgetést és találtam képeket a csajról.
2011. febr. 4. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Pfffff...hát, ez igy viszont elég durva.

Érez "valamit" egy másik lány iránt (ezt neked is bevallja) és ugyanarról a lányról fehérneműs képeket tárol a gépén...

Ezeke után Ő nem bizik BENNED???!!!

Ez egy vicc.

Szerintem ne alázd meg magad ennyire és add ki az útját jó gyorsan...

L/23

2011. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor egyutt vagyunk akkor minden teljesen más. Akkor nagyon normális velem és tok jól elvagyunk. :/ Tudom hogy szeret de azért néha kételkedem,foleg ez a csaj miatt :/ és igen, o nem bízik bennem. :/ én nem vallottam soha szerelmet más fiúnak.. :( nem bírnám ki ha szakítanánk.. nagyon szeretem.. :(
2011. febr. 4. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, elhiszem, hogy szereted, de az irásod alapján külső szemlélőként mondom, hogy a barátod átver.

Az, hogy "nem tudja miért irta a csajnak, hogy többet érez" meg hogy "nem tudja miért vnnak a gépén fehérneműs fotók róla"....ugyanmár.

Valószinűleg a csajnál semmi esélye (egyelőre) és addig jó vagy te is.

Bocsáss meg, hogy ezt irom, de a leirtak alapján nagyon szemét dolog, amit a srác művel.

És mindezek után a bűntudatát rád vetitve ő mondogatja, hogy nem bizik benned, talán maga is elhiszi, hogy te voltál a szemét, hogy nézegetted a gépét.

Persze aláirom, nem szép dolog, amit csináltál, de a dolgok fényében nehogymár ő legyen kiakadva rád!

Még mindig azt tudom mondan, hogy hagyd ott.

16 éves vagy, találsz olyat, aki nem más csajokra "veri a nyálát", legyen már büszkeséged kiscsaj! De most komolyan.

L/23

2011. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy szakítást akar kiprovokálni.
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!