Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáthatok neki?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, 1hónap múlva egy éve kereken. Nagyon szeretem, Ő is engem, megvannak a viták, veszekedések meg ilyesmik, mint minden kapcsolatban. Azonban folyamatosan csalt, ezt pár napja mondta el. Szerintetek? A csalást úgy értem, hogy körülbelül mással is járt, amikor én ott voltam. És orál volt, az a retkes neki..szerintetek?
2011. febr. 3. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Te tudod...

Ha nem megbízható és érzékeny vagy erre, akkor hagyd!

2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye! Nem értem, hogy nincs egyesekben semmi büszkeség és önbecsülés. Én jól pofán törölném, aztán csá, az tuti...
2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teee még ezek utàn megbocsàjatnà neki?Ezutàn meg jobban csinàlni fogja!Te dolgod én is azt mondom,de ennyire leadni magadból csuuuucs!
2011. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbecsülésed persze hogy megbocsáthatsz.
2011. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, bocsáss meg neki. De szard le, és ne fogadd vissza, mert ugyan úgy csinálni fogja. Ne légy ostoba, sokkal értékesebb lányok vannak a világban, akik nem b.sznak át!


18/l

2011. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ő is engem" és "Azonban folyamatosan csalt". Ezek mintha kizárnák egymást, nem? Ha véletlen egy alkalom megtörténik, akkor még ráfogod a rossz körülményekre, vagy a piára, vagy amire akarod. Azt is mondhatod, hogy szeret, de "bakizott".

De hogy folyamatosan? Már két-három ilyen malőr is elég a váláshoz, szakításhoz! Ember! Legyen eszed! ha ezt megtette, akkor megint meg fogja! Ha akarsz, bocsáss meg neki, ha nem akkor haragudj rá. De ettől függetlenül, ha megbocsátsz neki, ha nem, HAGYD A FRANCBA!!!

2011. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pasim első csaja két és fél év után megcsalta, vagyis akkor azt az egyet bevallotta, de a csaj persze nem akart szakítani csak megcsalta, a pasim visszafogadta mert szerette, de nem bízott benne, és rosszúl tette, mert a csaj megint megcsalta, átverte, és fél évig idegeskedés volt az egész a végére, aztán a csaj elment tanulni messzire, ésm ondta h legyenek együtt de nyitott kapcsolatban, barátom szerint a szerelembe nem fér bele nyitott kapcsolat, inkább szakított, hiába szerette a lányt, ő volt a sértett fél, aki jogosan volt bizalmatlan, elege lett, besokallt, a csaj nem sokat tiltakozott és nem is akart ávltoztíatni semmin, ribi maradt mint addig, csak ez későn derült ki, gyerekek voltak, első szex volt, első hosszú kapcsolat, persze h fájt, csalódott, sokat esett az önbizalma, aztán a pasim nem alkalmi kapcsolat hívő, de elment inni, bulizni, többet volt haverokkal, aztán züllött, lefoglalta magát, nem csjaozott, rá se tapadtak a nők, neki idő kellett feldolgozni, felejteni akart, bosszút állni és egy csaj benne volt az alkalmiba, mivel nem tetszett neki a nő, ezért kölcsönösen kihasználták egymás testét, aztán lett volna még egy ilyen alkalom sokkal később, de az nem jött össze

előtte volt kapcsolata, de az nem nevezhető szerelemnek vagy járásnak mert rövid volt, szex sem volt, utána ovltk rövidebb tvú kapcsolatai, abból egyk omolyabb volt, szerelem is volt, de a pasim túl féltékeny volt, a csaj besokallt és dobta pasimat, szal azóta pasim nem meri kimutatni ha féltékeny, és az érzelmeit sem meri annyirak imutatni, pedig vannak, azt tudom hogy voltak olyan csajai akiknek a nevére nem is em,lékezett :)

de azt tudom hogy előttem nem volt senkije másfél évig, se csók, se szex, se szerelem, se kapcsolat semmi

és nem is bulizós csajozós tipus. Többet gitározott, többet kosarazott, azóta odlgozik, felnőtt, másképp áll hozzá dolgokhoz, már tanult az esetből

szal a csaj régi énje, meg barátsága hiányzott neki, de mint nő, meg mailyenné züllött már nem kéne neki.

A lánynak van pasija évek óta és másik városban tanul, nincs meg már a csaj száma sem, ap árom se iwiw en se msn en nincs már fenn

bár a csajjal ott nem is voltak bejelölve egymással

szal tudom h engem szeret

őszinte hozzám, nagyon durva dolgokat is elmesél, amit más letagadna, ezért bízom benne, 9 hónapja vagyunk együtt, soha senkivel nem tudott ilyen őszintén beszélgetni mint velem, és az a jó az egészben, hogy én vagyok az első akivel tervezi az 9sszeköltözést, a babát, az eksüvőt, pedig sose ovlt esküvő párti, sőt szexben is kizárt rég dolgokat, velem viszont rákapott sok dologra magától, mások a szokásai, nem akar engem átalakítani, nem hasonlítgat az exeihez, önmagamért szeret, és érzem hogy szeret annyira, mint az első barátnőjét, vagy akármelyik exét valaha, sztem eddig úgy néz ki én vagyok neki a nagy ő :)

sose csalt meg senkit, sose hagyott ott senkit másik nő miatt, sose volt senkivel szerelem, szeretet nélkül, egyedül őt csalták meg és csapták be mindig

érdemes volt csalódnunk hogy aztán egymásra találjunk, azóta kezdünk gyógyulni, erősebbek lettünk

2011. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!