Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizonytalanság felőröl?

Figyelt kérdés
Harmadik vagyok egy kapcsolatba körülbelül 2 éve. Nem sejtettem h tartós lesz, de szerelmesek lettünk. Ahogy telt az idő egyre nehezebb volt elfogadni h nem csak én vagyok. Tudtam h engem szeret de élethelyzetből adódóan nem lehettünk együtt...néha nehezen bírtam, kb havonta borult a bili, ilyenkor kicsit magamba zárkóztam, de 1-2 nap alatt kihevertem, és minden ment tovább...de idővel egyre gyakrabban kattantam, és egyre több idő volt visszarázódni, h újra tudjam szeretni. Most úgy áll a helyzet h döntés előtt áll, de én már 1-2 hónapja nagyon bezártam...mindig féltem h fejre esem és talán ezért zártam be tudat alatt...védekezés féle lehet. Belül érzem h szeretem, de valahogy elfáradtam ettől az egésztől, nem tudom úgy kimutatni, nem lelkesedem annyira...nem tudom fogok e még tudni igazából megnyílni, szeretni őt...pedig jó lenne...ha valaki érzett már hasonlót, írhatna valamit, mi van ilyenkor..
2011. febr. 3. 12:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem csaj vagyok, de nagyjából lényegtelen is ebben az esetben. Hát...köszönöm aki normálisan válaszolt..a többiek meg..csak higgyétek el h létezhet olyan körülmény, hogy belemennétek..max most nem tudjátok elképzelni...de érdekes dolgokat dob néha az élet
2011. febr. 6. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!