Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag friss kapcsolatban élek, de most bizonytalanság gyötőr. Miért?

Figyelt kérdés
7 év után viharos szakításom volt az előző kapcsolatommal, én szakítottam, amit nagyon nehezen vett tudomásul.... szinte azonnal megismertem a mostani páromat, akivel 1hónap után összeköltöztünk. Nagyon szerelmes lett, én viszont óvatosabban közeledtem, de már nekem is teljesen kinyilt felé a szívem. Most készülünk beköltözni az ő lakásába, és úgy érzem, mintha egy nagyon fontos döntés előtt állnék, és félek rosszul döntök... miért érzek így, ha minden olyan szépen klappol már 6 hónapja..?
2008. szept. 11. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, csak arról van szó, hogy túl korán létesítettél új kapcsolatot, -dehát nem tehetsz róla, ha egyszer akkor jött, és érthető, hogy tetszett és nem szalasztottad el- és főleg túl korai volt az összeköltözés. Így aztán megijedtél az elköteleződéstől.

Az is lehet, hogy nem vagy a pasiba szerelmes, vagy nem vagy biztos az érzéseidben - viharos zsakítás után sérülékenyebb az ember, és dacból, vogasztalási vágyból, stb. is hajlamos kapcsolatot létesíteni az első útjába kerülő emberrel, aki szépen szól hozzá - de ebből is lehet később szerelem!

Attól is függhet a dolog, hogy a mostani pasi milyen - miben lesz más az ő lakásában lakni, mint pl. közös albérletben? Kiszolgáltatva érzed majd magad? Félsz esetleg, hogy az előző kapcsolatod problémái megismétlődnek?

Gondolkozz el!

2008. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap sztem elég korán van, és valóban fontos döntés.
2008. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a hiba Önben van,de tényleg. az előző kapcsolatából hozott dolgokat le kellet volna zárni és tovább lépni,de még mindig maradtak kételyek a multból, amit nem tisztázott hogy miért ment tönkre a kapcsolatuk,mi volt az Ön hibája és fél hogy ebben a kapcsolatban ugyanez[az amit nem zárt le és nem tisztázott] fog véget vetni. gondolkodjon el ezen.
2008. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen , biztos igazatok van, elgondolkodtam az érzéseimen, és ott kötöttem ki, hogy tényleg rengeteg dologtol tartok, többek között, hogy kiszolgáltatott leszek-még az állandó lakcímemet sem akarom egyenlőre ide átiratni- de az is igaz, hoyg ez is olyan mint az albérlet...talán ha már bent lessznek az én bútoraim is akkor könnyebben összetudok barátkozni a dologgal! Nagyon szeretem ezt a manust, de hogy szerelem lenne-e, azt nem tudom biztosra, még annyi minden van ami visszatartja, hogy tisztán lássak! Remélem hamar kitisztul az ég felettem, és a múltam nem fog semmilyen formában kísérteni! Mégegyszer köszönöm a válaszaitokat, tanácsaitokat!
2008. szept. 12. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!