Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizonytalanság felőröl?

Figyelt kérdés
Harmadik vagyok egy kapcsolatba körülbelül 2 éve. Nem sejtettem h tartós lesz, de szerelmesek lettünk. Ahogy telt az idő egyre nehezebb volt elfogadni h nem csak én vagyok. Tudtam h engem szeret de élethelyzetből adódóan nem lehettünk együtt...néha nehezen bírtam, kb havonta borult a bili, ilyenkor kicsit magamba zárkóztam, de 1-2 nap alatt kihevertem, és minden ment tovább...de idővel egyre gyakrabban kattantam, és egyre több idő volt visszarázódni, h újra tudjam szeretni. Most úgy áll a helyzet h döntés előtt áll, de én már 1-2 hónapja nagyon bezártam...mindig féltem h fejre esem és talán ezért zártam be tudat alatt...védekezés féle lehet. Belül érzem h szeretem, de valahogy elfáradtam ettől az egésztől, nem tudom úgy kimutatni, nem lelkesedem annyira...nem tudom fogok e még tudni igazából megnyílni, szeretni őt...pedig jó lenne...ha valaki érzett már hasonlót, írhatna valamit, mi van ilyenkor..
2011. febr. 3. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen.
2011. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, harmadiknak lenni ezzel jár. Ezt már tudnod kellett volna azelőtt is, hogy belekezdtél.
2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudtam, nem voltam még ilyen helyzetbe...nem tudom te voltál e, nem hiszem. Aki csak okos akar lenni ne fáradjon...olyan érdekelne inkább aki már élt át hasonlót
2011. febr. 3. 12:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy végigolvastam, teljesen ugyanazok az érzések jutottak eszembe, ami most bennem megy végbe. Igaz, én még csak 1 éve vagyok harmadik a kapcsolatban, viszont nekem is nagyon nehéz volt elfogadni. Sokat gondoltam rá hogy szakítok, volt hogy ki is mondtam, de 2 nap múlva nem bírtam tovább, szeretem és hiányzik. Nem gondoltam volna azelőtt hogy képes leszek ilyen kapcsolatba belemenni, most meg nem tudok kiszállni. Lehet nem is akarok. De nagyon nehéz. Én gondoltam arra, hogy akkor jó, én is nézek mellé valakit, és nekem sem ő lesz az egyetlen, bár tudom hogy nem tudnám úgy szeretni, de csak magam miatt, hogy ne legyen ilyen szenvedés ez az egész, hogy ne minden gondolatom ő legyen. Nem tudom hogy ez jó megoldás e.
2011. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
persze kedves utolsó.b.asszatok csak össze vissza mint a nyulak.neked is kettő,neki is kettő,vagy akár több.undorítóak vagytok,kérdező te is.
2011. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen helyzetben vagyok, és ilyenkor aki nem volt még ilyenben, nagyon könnyen okoskodik...

az érzelmek sajnos felülkerekednek a józan ész döntésén..

én is egy kapcsolatban vagyok harmadik, és tudom, hogy nem csak arra kellek, és szeret, és én is szeretem.

Én is próbálkoztam már azzal, hogy valakivel összejövök mellette, de nem ment a kettő egyszerre.:S

Most is próbáltam összejönni egy sráccal, emiatt szakitottam is a másikkal, le is törölt az ismerősei közül az interneten, de nem bírom, egész nap emésztem magam, folyton rá gondolok, nagyon szeretem..


Én nem tudok sajnos semmit tanácsolni, ha a józan eszem diktálna, azt mondanám, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, és egy idő után biztos elmúlik a hiánya, de ezt nagyon nehéz megtenni:S


egyébként, ha van kedved privátban beszélgetni erről, megadhatom az msn-címem:)

2011. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretne, akkor nem harmadik lennél.
2011. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg a ki.baszott harmadikok miatt vagyok egy idegroncs! Köszi szépen nektek bekavarós idióták!
2011. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is harmadik vagyok egy kapcsolatban. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet velem. Ha előtte valaki azt mondja nekem, hogy harmadik leszek, elküldöm a fenébe. A lényeg, hogy nagyon szeretem. Elfogadtam, hogy nem velem alszik éjszakánként, hogy keveset találkozunk. Ami bizonytalanná tesz néha az az, hogy családi ünnepeken hiányzik, hogy az mellett legyek, akit igazán szeretek. Egyébként pedig el sem tudnám képzelni, hogy más férfival boldog lehetnék, ezért jelenleg nem is keresek senkit. Tudom, hogy szereti a barátnőjét, azt is tudom, hogy mikor együtt vagyunk jól érezzük magunkat (akkor is, ha éppen nincs szex).
2011. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De nektek nem ég le a pofátokról a bőr, hogy bekevertek másnak?? Szégyen, hogy milyenek a mai lányok. Tisztelet a kivételnek.
2011. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!