Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szextéma van mindig. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szextéma van mindig. Most akkor szerintetek?

Figyelt kérdés

A párommal minden nap este és reggel szexelünk. Nem dicsekedni akarok. Arra vagyok kíváncsi hogy mi erről a véleményetek? Illetve ez milyen hatással van a kapcsolatra? 15 év korkülönbség van köztünk.


Köszi a válaszokat!


2011. febr. 3. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem vagytok túl régóta együtt,ennyi


majd csitul

2011. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Majd megunjátok egyszer, és ritkulni fog.
2011. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vagytok együtt és mennyi idősök vagytok? ez lenne a kérdés
2011. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Még a kampányidőszakban vagytok, majd ha megnyeritek a választást változhat még. Amúgy meg élvezzétek, jó ilyet is olvasni. Bár én már túl vagyok a hempergős korszakon. Egyszóval: HAJRÁ!
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Mi 15 éve vagyunk házasok, és nálunk is ez van.Nem csitul a dolog, de ez így a jó.


33/N

2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2011. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a mestruáció napjain behatolás nélkül... ugye? Am meg ahányszor csak jólesik...
2011. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is napi 2 szeretkezés az átlag, a mensis napokon nincs, csak egyoldalú örömszerzés :)
2011. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

azért kiváncsi lennék,h ogy miként fér ez bele az életetekbe :) hátha tanulhatnék.

én reggel 6kor hullán kelek, egész nap dolgozom, 7re érünk haza, házimunka+férjemnek maszek, 10-11-kor lefekvés.

nekünk nem fér bele sem napi kettő, sem napi 1. Örülünk, ha heti 2x összehozzuk, azok viszont fergetegesek :)

hogy fér bele nektek? :)

2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van aki ennyi szexet igényel, vagy tényleg nem rég vagytok együtt.Hogy káros e a kapcsolatra, azt csak te érzed, na meg attól függ h. mindketten ennyire akarjátok egymást vagy nem,mert aki nem akarja ennyire annak elég fárasztó lehet...
2011. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!