Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel tavaly augusztusban ismerkedtem meg az egyik barátnőjén keresztül egy házibuliban aki teljesen belém van esve. Január elején szakított a lány a barátjával miattam, mert akkor nem nagyon gondolt bele,hogy a legjobb barátnője még szeret engem.A probléma tárgya igazából az,hogy a barátnőm nem meri el mondani a barátnőjének,hogy velem van, és hogy szeret engem, mert fél,hogy emiatt teljesen vége lenne a barátságuknak...nagyon össze van zavarodva, és nem tudja,hogy mit csináljon, és folyamatosan azt mondja,hogy ő nem képes meg tenni a barátnőjével,mert lelkileg össze omlana...Ezzel a lánnyal tényleg szeretjük egymást,de teljesen tehetetlen vagyok...a barátaim véleménye ami nagyjából meg egyezik az,hogy Legyetek együtt, és ne gondoljatok a másik lányra, mert nincs hozzátok köze..ezzel nagyjából én is így vagyok, de a barátnőm nagyon fél.

Légyszíves ti is írjátok le a véleményeteket, lehetőleg normálisan...


17/F


2011. febr. 2. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
baratno baratno ....ezt jol elmagyraztad, de ha teged hidegen hagy ami a baratnodet erinti, meghozza nem is akarhogy, hat nem erdemled meg ot. Sajnalom a szegeny csajszit, de joga van tudni, ne taplalj hiu remenyeket fele. Majd csak tullesz rajta, s ha a ket csaj baratsaga igazi, akkor megertik egymast, vagy idovel kibekulnek.
2011. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neem,nem, félre értesz, nem tojok a barátnőm érzéseire, de az a másik lány nagyon önző, amit nem írtam le, és úgymond rettegésben tartja a barátnőit,hogyha rám néznek akkor bla,bla....
2011. febr. 2. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez esetben vallja be. Vesztenivalója ezek szerint nem olyan nagy, hiszen a "barátnő" szó itt túl erős megfogalmazás, nincs itt szó igazi barátságról. Egyszerűen az okozza a konfliktust, hogy a párod (azért fogalmazok így, hogy ne keveredjenek a személyek) egyedül marad, barátok nélkül, ami nem is csoda, hiszen ez még nem annyira életre szóló szerelem ennyi idősen, és ha már te sem leszel... A kérdés inkább az, hogy ha a főkolompossal összeveszik a párod, akkor a többi barátja kit követ, ők is cserben hagyják-e. Egyébként nincs ezen a körön kívül szerencsétlen lánynak senkije? Mert ha van, akkor mindenképp közölje a szerelmeteket a "barátnőjével". Ezek az emberek akkor nem is méltóak a párod szeretetére vagy társaságára. Mi simán le tudtuk rendezni ezeket, volt már olyan, hogy egyikünk pasija végül egy másikunknál kötött ki, de az egész " hivatalos " volt, más szóval, mindenki őszinte volt mindenkivel, és a tény (hogy két ember egymásba szeret) attól még tény (és természetes!) marad akkor is, ha ez valakinek fáj. Egy normális, érett ember felfogja. Viszont ami megtörtént, megtörtént, összejöttetek, úgyhogy innen nincs visszaút, úgyis ki fog derülni, csak azt kell eldöntenetek, hogy hogy jobb, előbb vagy utóbb.

A párod érzései annyiban számítanak még ilyen baráti társaság mellett is, hogy (tényleg ne haragudj, de ennyi idősen, akármit gondoltok is most) egy komoly, több éves kapcsolat ritka dolog, és ha szakítotok valamiért, akkor a lány egyedül marad, miután a korábbi barátai kiközösítették.

Most már vállaljátok fel, hiszen összejöttetek, nem tudtok visszakozni. Erre akkor lenne lehetőség, ha még a döntés előtt állnátok, hogy a körülmények ellenére járjatok-e vagy sem.

2011. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell belekeverni a barátnődet, elég, ha tudatod a lánnyal, hogy nálad semmi esélye.
2011. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A történethez az is hozzá kapcsolódik,hogy a párom barátnője egyfolytában mondogatja,hogy engem így szeret meg úgy, és ezért érzi magát nagyon rosszul,hogy ő van velem, amikor a barátnője már 2-3 éve szeret...
2011. febr. 3. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 éve szeret.. egy frászt. Ha elhiszed, akkor neked pedig kell simogatás az egódhoz. A szerelem nem ilyen. Szeretett volna összejönni veled, nem sikerült, és a hiányérzet az, ami kitart. Ez egy rögeszme, és vagy rohadtul önző és beképzelt a csaj, vagy egy nullának tartja magát, és azt takargatja ezzel az agresszív személyiséggel. Úgyhogy nem kell sajnálni, nem szeret. Csak akar, és ez önzőség. Atyám... Kit érdekel, hogy neki te kellesz az egójának? Ha egyszer nem szereted? Ő meg még a barátaitól is megtagadja a szeretetet? Hiszen őket is irányítja, befolyásolja. Nagyon nincs rendben azzal a csajjal valami. Szerintem értéktelen mitugrász. Nem kell törődni vele. Ha szeretne téged, akkor magában tartaná a fájdalmát, és együtt tudna mosolyogni veled, akárkivel vagy is, na ez a szerelem, de nem, hanem kisajátítani akar, uralkodni az embereken körülötte, a barátain is, és a kiszemeltjein is. Nekem ez jön le.
2011. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

21.11-es kommentelő.

Teljesen egyetértek veled, és köszönöm,hogy le írtad a véleményed:)

2011. febr. 3. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!