Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni az új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hete ért véget egy 2 éves kapcsolatom. Sokat veszekedtünk,megromlott a kapcsolatunk. Ő szakított velem,először nem akartam elfogadni,mert azt hittem nem leszek elég erős. Az első nap nagyon rossz volt,de összeszedtem magam,átgondoltam a dolgokat,és rájöttem hogy nem becsült meg stb. A barátaim végig mellettem voltak és most is mellettem vannak. Az egyik fiú barátomhoz átmentem eddig 3x DVD-zni,és az utóbbi 2 alkalommal elkezdett felém közeledni,ma megcsókolt. Úgy érzem kell egy kis idő,egy kis szabadság is,és persze hogy teljesen lezárjam a régi kapcsolatomat,de nagyon jól érzem magam ezzel a fiúval,csak fura,mert elég hirtelen jött... 18/L
2011. febr. 2. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából tudod a választ :) halgass a megérzéseidre! Mondd el mindazt, amit itt leírtál ennek a srácnak, biztos ad neked időt. Elvégre nem azt mondod, hogy nem akarsz vele lenni, csak szeretnél kicsi "szabadságot", ami teljesen érthető 2 év után, van mit felejteni! Meg ez az új srác sem hiszem, h örülne, ha a régi barátod szóba jönne néha, már pedig biztos szóba jönne, elvégre az elmúlt 2 évben biztos sok közös élményetek lehetett.
2011. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat igen,egy cipoben jarunk.Mi a baratommal 3 hete szakitottunk bar csak 6honapos kapcsolatunk volt,de ugy ereztem,erzem,hogy o volt az igazi.Most jarok egymasik fiuval,de nem erzem velejol magam,de szakitani vele nem akarok.Na mindegy,ezt te kell erezt,de ne csinalj butasagot,mint en.Lehet,hogy a fiu meg szeret,mert nekem a fiu konyorog,hogy menjek vissza hozza,de mar nem tehetem...
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!