Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek kezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt senkim és azon gondolkodom, hogy érdemes-e belekezdenem egy kapcsolatba? Félek, hogy túl öreg vagyok hozzá és/vagy tapasztalatlan.


21/F


2011. febr. 13. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most azt írod, hogy 21 évesen túl késő-e? -.-
2011. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen. Kicsit szégyellem is miatta magam. Itt azt látom a 13 évesektől, hogy szexeljenek-e vagy várjanak-e még vele.

Ezért vagyok bizonytalan, hogy bele merjek-e vágni vagy azt fogják mondani, hogy már öreg vagyok hozzá.

2011. febr. 13. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
lol dehogy vagy öreg pont most kéne:P
2011. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez szomorú! Már mint az, hogy azt veszed alapul, hogy ezek a mai taknyosok, akiknek fogalmuk sincs semmiről, még épp hogy pihésednek, vagy azt sem már az a legnagyobb problémájuk, hogy gumival dugjanak-e vagy anélkül. Sajnos teljesen el vannak tévedve a mai gyerekek és napokig lehetne vitázni arról, hogy ez miért van. De most nem erről van szó. Én a helyedbe nem paráznék. Azt, hogy még nem volt senkid, csak te tudod :) Nem kell tudni másnak. Amúgy meg ez sok csajnak bejön, hogy "betaníthat" :) A szerelem nem korfüggő és ne a 13 éves kisgyerekeket vedd alapul, akik azt hiszik, hogy érettek már a párkapcsolatokra és a szexre.
2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj! Csak mert te nem azt tartottad a legfontosabb dolognak, hogy tizenévesen megdönts egy csajt, még nem kell szégyenkezned! Sőt! Én büszke lennék rá, ha egy ilyen fiú belémszeretne, mert az azt jelnti, hogy nem a farka vezérli. Legalábbis szerintem... Nyugodtan kezdj kapcsolatot, és legyél nagyon boldog!!
2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy azt fogják gondolni, hogy tapasztalatlan kis senki vagyok, aki nem kellett senkinek sem.
2011. febr. 13. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy fogják azt mondani, hogy öreg vagy! És amúgy is mindenkinek magánügy, hogy mikor kezd bele egy párkapcsolatba. Ne foglalkozz sose azzal, hogy mit mond a tömeg, vagy mi a "norma" a mai világba, csak a barátaidra, szeretteidre hallgass, és tedd azt amire vágysz:D

Azok a 13 évesek szánalmasok akik már nemi életet élnek és itt kérdezik meg, hogy lehetnek-e terhesek. (ezért nagyon le fognak pontozni, de csak hajrá)

Egyáltalán nem vagy öreg, a legjobb korban vagy:) Szóval hajrá, ha szeretnél kapcsolatot vágj bele, nincs mit veszítened...

20/L

2011. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nekem egy 26 éves pasi lenne tapasztalatlan azsem lenne akadály.

éreztetni kell a lánnyal,h fontos, szereted, és akkor semmi gond nem lesz!! :) tényleg ne parázz ezen, a kor semmit sem számít ;)


15/l

2011. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy értelmes, komoly gondolkodású lány nem fog ilyesmit gondolni, sőt! örülni fog, hogy nem fűvel-fával voltál..:)
2011. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmúltál 20,és még nem volt kapcsolatod kolostorba kellene vonulnod?!
2011. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!