Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes uj kapcsolatba kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes uj kapcsolatba kezdeni ha meg nem tettuk tul magunkat egy masikon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha szerencséd van, egy új kapcsolattal sikerül túltenni magad rajta. Ha nem, akkor csak megkeseríted a saját és a barátod/barátnőd életét is, azzal, hogy ő csak egy "pótlék".
2009. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Előbb tedd rendbe a kis leki világodat. Amig az nics meg, ne is próbálkozz
2009. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad, inkabb onts tiszta vizet a poharba. es csak azutan kezdj ujba,igy korrekt.
2009. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hat szerintem inkabb tedd eloszor tul magad a masikon..

mert ha mindketten meg vonzodto kegyamshoz akkor lehet hogy meg kialakul valami koztetek..

es ebben az esetben nem szabad masokat hulyiteni :(

2009. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes... vagyis ez embertől függ persze, de én például mindig csak úgy tudtam elfelejteni az expasijaim, ha összejöttem mással..Mert ha mással vagy akkor 1 idö után nem fogsz gondolni az exedre, és meg is fogod szeretni az uj pasid/csajod..:)

hidd el ez sztem egy jó megoldás.. ha nem lépsz tovább azzal csak magadnak ártassz, hiszen más mellett sokkal könnyebb elfelejteni a régi szerelmet.. persze tudom hogy nem könnyü..nem látok bele a helyzetedbe..

nekem most van barátom és ha ő szakitana velem nem tudnék mással lenni ebben biztos vagyok... ez sztem attól is függ, hogy mennyi ideig voltál együtt az exeddel, mert ha nem sokáig akkor az új kapcsolat csak jobb lehet :)

2009. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne!! Légyszi, ne! Mert amíg picit is számít az ex, akkor -a leendő társ lelkétől függően- nagyon meg tudod bántani azzal, ha ő beleéli magát, és te meg pár hét múlva azt mondod, hogy : Bocsi, inkább mégse.....
2009. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!