Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, akivel régen nagyon rosszban voltunk. És érzem, hogy nagyon szeret, és hogy bármit megtenne értem. Én is szeretem őt, de tudom, hogy sose fogom annyira szeretni, mint amennyire ő szeret engem...

Már jártunk egy ideje, amikor egy csaj nagyon csúnyán bekavart nekünk, és szakítottunk. Nélküle annyira magányosnak, annyira egyedül éreztem magamat. Kibékültünk, de már 2 hete nem láttam, és nem érzem az hogy hiányzik. Múlt héten táborban voltam, és rengeteget írt nekem, de nem volt erőm, se türelmem, se kedvem visszaírni neki. Annyira ragaszkodó...

A dolgot tovább nehezíti, hogy van egy másik fiú. Vele nagyon jóban vagyok, rengeteget hülyéskedünk stb. Mind a ketten többet érzünk egymás iránt, mint barátság, de a barátságunkat nem tudnám kockáztatni érte. És most se a barátom, hanem ez a másik fiú hiányzik, annak ellenére, hogy ha együtt vagyok a barátommal, csodálatosan érzem magamat.


Picit hosszúra sikeredett, de nagyon tanácstalan vagyok.


2011. febr. 2. 20:33
 1/6 Turbocharger ***** válasza:
Nem rosz indulatbol mondom, de ha te mar nem erzel iranta semmit akkor inkabb hagy, de tenyleg nem rosz indulatbol.
2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretem. De nem szerelmesen...

Félek attól ha szakítanánk teljesen összetörne...:/

Gyakorlatilag én vagyok az egyetlen biztos pont az életében...

2011. febr. 2. 21:02
 3/6 szegediarc válasza:
100%

"Aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni" írta József Attila.


1. A kockázat csak illúzió. Tehát vágj bele!

2. Sajnálatból (szánalomból) ne járj senkivel.


Végül a legfontosabb kérdés: Te mit szeretnél?

2011. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha mindkettőt, néha egyiket se...ha nincs pasim akkor egy pasit, ha van pasim, akkor pedig nem akarom h legyen...
2011. febr. 2. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül miért jártok? Azért hiányzik, mert kell valaki, aki ottvan Neked, így nem vagy egyedül, de ez még nem szerelem. Szerintem minél előbb szállj ki ebből, legyetek túl rajta hamar...
2011. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos én is törtem már össze másnak a szívét,és az enyémet is törték már össze.Ez ellen nincs sajnos recept.Akivel nem érzed maximálisan jól magad,azzal kár együtt maradni...A másik sráccal,ha nem szeretnéd a barátságotokat kockáztatni,akkor vele se járj,csak maradjatok meg barátoknak.Most szerintem egy kis egyedüllét kell neked.....
2011. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!