Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fent van társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fent van társkeresőn. Ti tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Ősszel jöttünk össze, azt mondja nyár óta nem használja. Facebook-on láttam, hogy kedveli az xy társkeresőt. Meg érdeklődésének ki van téve a "nők"...

Rákérdeztem, hogy ez mégis mi. Azt mondja, hogy régen annyira elkeseredett, hogy nem fog már találni senkit, hogy felregisztrált, és a sok e-mail ami jön az oldalról, rendszerüzenet. De nem tudja hogy hogy lehet magát letörölni.

Hát basszus nekem az volt az első, hogy mivel kapcsolatban vagyok, az ilyen dolgokat iktattam, ami neki esetlegesen rosszul eshet.

Ezt a facebook-ot is azt mondja, nem használja, de mikor kimegyek valahová, amjd visszamegyek a szobába, egyből onnan lép ki...hát nem tudom miért olyan titkos, hogy használja azt az oldalt. De az sehol nem jelenik meg hogy kapcsolatban van.

Mi a véleményetek?

19/l, 22/f


2011. febr. 2. 19:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, ha jól megy minden, akkor ilyenből csináljak ügyet....mondtam neki de nem vette le.
2011. febr. 2. 20:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Az ember szereti becsapni magát, hogy jobb legyen a közérzete. Szerintem te is érzed, hogy ez gáz, különben nem tetted volna fel itt a kérdést, szóval ne mentegesd! Bunkó dolog hogy fenn van, még ha nem használja akkor is. Mert bármelyik ismerősötök megláthatja ott, és ezzel téged aláz meg.
2011. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ha nem veszi le akkor hogy bízz benne?

nálam is alap volt hogy töröltem mindent.és ő is.

még az e-mailjeit is elolvashatom és ő is az enyémet. a jelszavát is tudom és pedig ezt nem mondja el senkinek. mond neki hogy neked bizalom kell!

2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nem jó mindenből ügyet csinálni, viszont én nem tűrném az tuti, megleckéztetném mondjuk azzal, hogy " én is fenn vagyok egy ilyen oldalon, és annyian, de annyian írnak..." hagy érezze már milyen az...
2011. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én sem tűrök el akármit...meg nincs is mi ellen felemelni a szavam, mert másban mindenben nagyon jófej. És ha tényleg csak az van, amit mond? Hogy nem tudja letörölni magát? Hát megadok neki mindent miért tenne ilyen ocsmány dolgot...

Meg azt mondja nem írt neki senki akkor se mikor fent volt:S

2011. febr. 2. 20:36
 16/18 anonim ***** válasza:
te írtad hogy kilép ilyenekből mikor bemész! Áll a sarkadra ha emiatt elhagy akkor nem is kellesz neki!
2011. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 beetlejuice ***** válasza:
Hát, mindent csak akarni kell, ha akarná, törölné magát az oldalról. Ha regisztrálni tudott rá, meg kitölteni az adatlapját, akkor a profil, vagy regisztráció törlése feliratú gombot is megtalálta volna, ha akarta volna...Nem vmi bonyolult, én is voltam már fennt ilyen oldalon, és nem került nagy fáradságomba törölni magamat róla. Esetleg ajánld fel neki, hogy te majd segítesz törölni a profilját, ha nem kér belőle, akkor hagyd a fenébe, nem hiába van még mindig rajta az oldalon.
2011. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem a srác története valódinak tűnik. Ha nem aktívan használja a társkeresőt akkor olyan, mintha fent sem lenne.


Ahogy az egyik előző írta: segíts neki kitörölni, mindketten jobban jártok vele (már ha a története igaz volt). Te sem izgulsz rajta, ő sem lesz fent és kap hülye rendszer üzeneteket.

2012. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!