Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fent van társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fent van társkeresőn. Ti tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Ősszel jöttünk össze, azt mondja nyár óta nem használja. Facebook-on láttam, hogy kedveli az xy társkeresőt. Meg érdeklődésének ki van téve a "nők"...

Rákérdeztem, hogy ez mégis mi. Azt mondja, hogy régen annyira elkeseredett, hogy nem fog már találni senkit, hogy felregisztrált, és a sok e-mail ami jön az oldalról, rendszerüzenet. De nem tudja hogy hogy lehet magát letörölni.

Hát basszus nekem az volt az első, hogy mivel kapcsolatban vagyok, az ilyen dolgokat iktattam, ami neki esetlegesen rosszul eshet.

Ezt a facebook-ot is azt mondja, nem használja, de mikor kimegyek valahová, amjd visszamegyek a szobába, egyből onnan lép ki...hát nem tudom miért olyan titkos, hogy használja azt az oldalt. De az sehol nem jelenik meg hogy kapcsolatban van.

Mi a véleményetek?

19/l, 22/f


2011. febr. 2. 19:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Szia!


Én nem tűrném el semmiképpen sem


21/F

2011. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
nyomozd le :)
2011. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

sok nyomorék van a világon aki hulyenek nézi a másikat

ha ő nem lép, lépj te és dobd a pics.ba

2011. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van szerintem. Az egyik, hogy nem minden ember él a facebook-on és írja ki egyből, hogy kapcsolatban. Mert nem ez a mérvadó szerintem. A másik az, hogy a neten egy "másik" életet él, és bizony használja azokat a bizonyos társkereső oldalakat. Személy szerint nem viselném el, én is egyből kitöröltem mert tudtam, hogy zavarná azt akivel együtt vagyok. Mindenesetre ha továbbra is folytatódik, vond kérdőre és beszéljétek meg. 18/L
2011. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

mond neki hogy segítesz kitörölni őt.

amúgy elég bunkó ha nem írja ki sehová és társkeresőzik melletted.

akkor mond neki mutassa meg ezt az oldalt, és az üziket. ha nincs mit takargatnia megteszi, ha nem akkor gondolkozz el rajta ,megéri e.

2011. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Törölje le...

Ha fent van, akkor fent van, ne szórakozzon már itt veled.

2011. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem írja ki, hogy kapcsolatban vagytok, akkor segíts neki, hogy igaza legyen....
2011. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mert egyébként már bemutatott mindenkinek, családjának, barátainak, meg sokat foglalkozik velem...És tényleg nem az ő világa az informatika:S

Jó ember, nem hinném hogy csalna neten keresztül...nem tudom.

Lehet nem kéne vele foglalkozni..

jajj de ez meg olyan mintha itt mentegetném:S

2011. febr. 2. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:

mond neki hogy ez zavar és ha komoly a dolog vállaljon fel a neten is.

és törölje magát, adsz segítséget, és kész.

mond hogy szereted és zavar és rossz. neki milyen lenne? hátha rádöbben hogy igazad van!:)

2011. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem állítja át/nem szedi le, akkor akár úgy is hagyhatja, mert te szakítasz vele. Mond ezt.
2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!