Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont velem történik ez meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont velem történik ez meg?

Figyelt kérdés

10 éve élek házasságban, két gyerek, minden ideális, jól összeszokott csapat vagyunk. Pár hónapja berobbant az életembe egy fiatal (25 éves) kolléganőm. Rengeteget dumcsizunk, flörtölünk, sőt már csók is volt. Most úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, nagyon felkavart, még étvágyam sincs, és legszívesebben csak Vele lennék. Mit csináljak?

35F


2011. febr. 2. 15:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan félreléphetsz egy kicsit, férfi természetében bennevan. Amit meg a feleség nemtud az nemfáj.
2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Na pont az ilyen mocskos f*szok miatt nem fogok sosem férjhez menni, nem vagyok kíváncsi arra, hogyha a vén fasza megéhezik egy fiatal p*nára, akkor dobjon. :S Mocskos férfiak, tényleg nem érdemelnek mást, csak a kihasználást.
2011. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem már belebonyolódtál ebbe az ügybe annyira, hogy legyen elég infód dönteni. Tudod valamennyire mit kaphatnál a kolléganődtől, és hogy mit nyújt a családod. Ha nem akarod megcsalni - ami elég megalázó lenne - akkor döntened kell közöttük. Ha nem szereted a feleségedet, akkor váljatok szét. Gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni, és lemondani egy többet ígérő párkapcsolatról. Ha viszont csak kalandot látsz az új nőben, akkor verd ki a fejedből és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Válts munkahelyet, ha szükséges! Nem hazudhatsz azoknak, akik feltétel nélkül bíznak benned!
2011. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Fülünyúl ***** válasza:

16:24-es


Na héló-héló! Ácsi. Soha a büdös életben nem csaltam meg semmelyik páromat sem, még csak ingerenciám sem volt flörtre vagy bármire. És igen, férfi vagyok.

2011. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ma 16:22 mondja jól,egy kis szórakozás bele fér de mondjuk elég veszélyes a szitu,ha mindenképp akarsz idegen puncit akkor menj valami fizetőshöz,az tuti hogy az életbe sose fog kiderülni... netán lekurod a kiscsajt aki ne adj isten beléd habarodik elmegy az esze,utána szó nélkül szétrobbantja a családod hogy az övé lehess,jön a terhes vagyok dumával stb, szóval SEMMI KÉPP
2011. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van.

Szeretem a családomat, nem fogom őket elhagyni soha. Lehet, hogy csak bizonyítási vágy, lehet, hogy kapuzárási pánik, de hosszútávon nem vezet sehova ez a viszony. Megrészegített, de szeretnék lassan ura lenni a helyzetnek. Le fogom építeni, mert rafkós, és nem akarom, hogy bekavarjon. Csak most nagyon erősnek és józannak kell lennem!!!

2011. febr. 3. 12:24
 27/28 anonim ***** válasza:
sikerült leépíteni?
2011. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Már jó úton haladok, csak közben szerelmes lettem belé, de ez inkább csak fellángolás.

nem ér annyit az egész, hogy emiatt tönkre menjen a házasságom. Szükségem van a családomra!!!!

2011. febr. 24. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!