Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont velem történik ez meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont velem történik ez meg?

Figyelt kérdés

10 éve élek házasságban, két gyerek, minden ideális, jól összeszokott csapat vagyunk. Pár hónapja berobbant az életembe egy fiatal (25 éves) kolléganőm. Rengeteget dumcsizunk, flörtölünk, sőt már csók is volt. Most úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, nagyon felkavart, még étvágyam sincs, és legszívesebben csak Vele lennék. Mit csináljak?

35F


2011. febr. 2. 15:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát akasszad fel magadat te retek g3ci!!!
2011. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem szükséges kiírnom, hogy értelmes válaszokat kérek, de ezek szerint ez hiba volt. Köszi az építő és támogató hozzászólásodat! Csak így tovább!!!
2011. febr. 2. 15:50
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idős korban,és egy ekkora családdal már ne nagyon ugrálj,már kinőttél ebből biztosat a bizonytalanra nehogy el merd cserélni.
2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Az első válaszolónak igaza van! Erre nem lehet normális választ adni! VEDD ÉSZRE MIT CSINÁLSZ, EMBER!
2011. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

fast forward: valj el, veszítsd el a gyerekeidet, felét az ideális létednek...eltelik 1 év s a hölgyike kap jobbat-nagyobbat-fiatalabbat...ezért megéri?



ugyan már, gondolkozz 10 év meg 2 gyerek

2011. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tisztességes megcsalni senkit, de talán az lenne a legjobb mindenkinek, ha a lehető legjobban titkolnád a viszonyt, a kolléganőben tudatosítsd, hogy nem hagyod el a családodat érte, és kooperálnia kell, hogy elkerüljétek a lebukást. Valószínűleg egy ideig tart a viszony, és némi izgalom után majd feltöltődve térsz vissza a házasságodba. De ha teheted, ne csald meg a feleséged!
2011. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

próbáld felfrissíteni a házasságod, ha szeretnéd még újrakezdeni a feleségeddel.

semmiképp ne hagyd el őt, mert lehet cska egy fellángoság a fiatal kollegina iránt, próbálj véget vetni a "viszonynak" még mielőptt jobban belebonyolódsz, de csak amennyiben rendbe akarod hozni a házasságot. ezesetben csináljatok a feleségeddel több közös programot, kicsi romantikát vigyél az életetekbe, esteleg menjetek el kirándulni 3asban.

ha viszont azt érzed, hogy nem szeretnél az eddigi pároddal lenni, akkor vessetek véget a házasságnak, már csak azért is, mert lehet nem a fiatal hölgy mellett fogod leélni az életed, de ha nem szereted a jelenlegi párod, akkor te leszel a további életedben boldogtalan

2011. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
helyesbítek, 4esben
2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A kolléganő tisztában van mindennel, nem is vár el semmit. Jól akarja magát érezni, ahogyan én is. Viszont azt is tudom, hogy nagyot bukhatok. Eszemben sincs elválni, vagy otthagyni a családom! Megrészegültem, ebből kéne valahogy kigyógyulnom!!!
2011. febr. 2. 15:56
 10/28 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el azon, hogy miért kell neked a fiatal nő.

Mi az amit ő megad neked, és a feleséged már nem ad meg..


Ha erre rájöttél, meg arra is, hogy mi hiányzik a házasságodból, este beszéljétek meg a feleségeddel, hogy változtassatok egy két dolgon.


Szerintem ez csak fellángolás, ami most veled van.

Azt neked kell eldönteni, hogy a feleséged, hogy fog reagálni arra,ha meg tudná, hogy más nőt csókoltál, de szerintem jár neki az őszinteség!


Tényleg gondolkozz el azon, hogy mit hiányolsz a házasságból!

2011. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!