Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, ugye? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, ugye? A barátom azt mondta 3 év után, hogy neki a szőkék jönnek be, tegyek parókát, festessem be a hajam.

Figyelt kérdés
Továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni. Szakítottam vele, mert nagyon megbántott a szavaival.
2011. febr. 2. 11:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

igen 1eseknél pl nálad :


Jól tettem, ugye? A barátom azt mondta 3 év után, hogy neki a szőkék jönnek be, tegyek parókát, festessem be a hajam.

Továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni. Szakítottam vele, mert nagyon megbántott a szavaival.


jól tettem ugye?: eldöntendő kérdés melyre szabadon lehet igent vagy nemet mondani


A barátom azt mondta 3 év után, hogy neki a szőkék jönnek be: én meg azt hogy nekem a Dr Houseból cameron és nem szakítottunk :D [ebben nincs semmi közölte h neki az tetszik legjobban]


tegyek parókát, festessem be a hajam. mi ezzel a probléma? jó az 1 dolog h veled 1 szinten van ezért mondta és nem kérte de te se vagy jobb nála :D


Továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni.: 1.: én is elmondtam hasonlót anno bnőknek h hát nem volt azért első látásra.. na és? semmi baj nem lett belőle elfogadta ennyi + ha 3 évig veled volt akk igen annak ellenére hogy hülye vagy és nem is szőke tudott szeretni [ őszintén szólva nem értem hogy sikerült neki :D biztos mazohista]


19F

2011. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:58


az észt nem papírra/életkorra osztják nekem nos [gyakorlatilag születésem óta] bizonyítottan ovoda óta van :D nem is kevés :)

neked születésed óta nincs és ezt most már mi is tudjuk :)


19F

2011. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, 19 éves fiúnak: azért gondolod így, mert még fiatal vagy. Nincs ezzel baj, majd kinövöd remélhetőleg, amikor már érettebb leszel.. Remélhetőleg!
2011. febr. 2. 12:03
 34/43 Viki233 ***** válasza:

hú látom tényleg nagyon okos vagy :D ha más az ember véleménye és neked meg nem tetszik akkor leoltod ennyit az értelemről :) bírom az ennyire sügér embereket jókat nevetek rajtuk:) köszönömˇˇ

puszika:D

2011. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Viki, szerintem ne menj bele ezekbe a vitákba, ennek a nagyképű kis hülyegyereknek még van mit tanulnia az élettől. óvodában osztották az észt... No comment
2011. febr. 2. 12:06
 36/43 A kérdező kommentje:

Így van. Bizony, igaz, Viki.

Köszi a hozzászólóknak.


Puszi, Viki

2011. febr. 2. 12:07
 37/43 Viki233 ***** válasza:
cupp neked is és ne add fel, ha meg gondolod dobj rám egy emailt és dumálhatnánk:)
2011. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

én kérek elnézést 50 év felett már biztos gáz hogy az aktuálsi szerelmedért be vállald a szőkét :D ez van én nem az egypárt rendszerbe nőttem fel :) így tudom azt hogy 1 kapcsolatnak nem az a lényege hogy én mindent megkapjak ő meg semmit :)


amúgy viki nem azért de ti kezdtétek el osztani az 1. embert aki nem értett 1et vele :) én szimplán őt igazolom nem vitatkozok én elvégre úgyse tudlak meggyőzni arról hogy [sztem] rosszul látod de m1 én pont fordítva vagyok vele úgy látszik mint ti én a szokásaimon egyéniségemen stb nem változtatnék :) a külső változtatása meg kit érdekel a belsőhöz képes értelmes embert nem hiszem


19F

2011. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Viki233 ***** válasza:
100%
de ez nem azt jelenti h semmit nem adok a páromnak, csak ne kérje tőlem h változtassak akármit is a külsőmön.nekem kell jól éreznem magam a bőrömben és nem neki.én úgy gondolom h ha nem tetszek neki akkor vagy keressen mást vagy legalább ne olyan sokára jelentse be h nem is szeret igazán mert nem vok szőke.ez milyen már.pláne h 3 év telt el.miért nem szólt előbb akkor már?tehát sztem senkinek semmi joga ahoz h vkit megváltoztasson ha az meg nem is akar mert úgy érzi jól magát ahogy.van aki másképp gondolkozik de én így érzem és gondolom, ez a véleményem...
2011. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked van igazad kérdező.A paróka okés is lehet pl. egy-két szexhez, de én át nem festetném a hajam.Egyszer festettem át a hajamat a pasim kedvéért, vagyis vissza az eredetire, előtte 5 évig rezes-szőkés volt.De akkor sem azért, mert nem tetszettem neki úgy, hanem azért mert nyáron a naptól és a sok klóros medencevíztől a fele zöld lett.:S

A pasim pl. utálja a nyelvpiercingem, sokszor mondta, hogy vegyem ki, mondtam, hogy ne is álmodjon róla érdekes módon nem szakított.

Nemrég csináltattam tetkót, nem kértem engedélyt, bejelentettem, hogy lesz.

Szóval a monológom lényege az, hogy senkinek nincs beleszólása a másik külsejébe, még ha nem is tetszik neki.(Én sem szeretem, hogy nagy pocakja van a páromnak-amúgy máshol izmos, nem tudom a hasa mitől nagyobb, bár az sem párnás-mégsem mondom neki, hogy fogyjon le, vagy elhagyom)

Szerintem egy 3 éves kapcsolat ne múljon már azon, hogy hogy néz ki a párunk, ennyi idő alatt már egy teljesen más szinten kellene állni egy kapcsolatnak.

(U.i.:nekem még az a rezes-szőkés festék is szétbarmolta a hajamat rendesen, hát még ha rendes szőkére lett volna festve)

Na bocs a hosszúságért, de ez kikívánkozott.:)

2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!