Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, ugye? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, ugye? A barátom azt mondta 3 év után, hogy neki a szőkék jönnek be, tegyek parókát, festessem be a hajam.

Figyelt kérdés
Továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni. Szakítottam vele, mert nagyon megbántott a szavaival.
2011. febr. 2. 11:06
1 2 3 4 5
 1/43 Viki233 ***** válasza:
100%
nem kérdés h jól tetted-e.sztem igen. pofátlan volt nagyon is a párod és igazából nem is téged szeretett hanem azt akit elképzelt magának és át akart téged formálni azzá ami valójában nem te vagy....
2011. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
30%

Lehet jólállna neked a szőke nem?Nekem a barátnőm vöröstől a feketéig minden színűre festette nekem a haját, és ő is élvezte.Főleg az ágyban, olyan mintha egy megújult nővel lennél.

Én cserébe nem rágtam a körmöm.(előtte)

De, hogy ezért eldobni három évet apám!Az már vicc kategória!Kicsit butuska vagy te.

2011. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Viki233 ***** válasza:
85%
már ne is haragudj előző. sztem ez nem butaság. ilyet három év után hogy mondhat vki a párjának? sztem ha az elején elfogadta úgy ahogy van és úgy összejött vele akkor sztem ne akarjon már megváltoztatni vkit pláne három év után....sztem az a butaság nem ez h rosszul esett a kérdezőnek és szakított vele.sztem igen is helyesen cselekedett mert ez a kapcsolat a hazugságokra épült úgymond.
2011. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Olvasd el ezt jól apám:továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni.

Azért ezt szerintem kihagytad, amikor olvastad!!!

2011. febr. 2. 11:15
 5/43 A kérdező kommentje:
Illetve utolsó előttinek szól.
2011. febr. 2. 11:15
 6/43 anonim ***** válasza:
0%

Ja, mert gondolom három évig csak arra várt, hogy mikor mondja el neki, hogy fesse be a haját szőkére.Haggyáááámáááá!

Szereti, mert amúgy nem bírna ki vele 3 évet.Rosszul adagolta be, hogy tetszene neki ez, ennyi.De ezért még nem kell dobni az illetőt.

Azért akarja megváltoztatni, mert esetleg tetszene neki szőke hajjal?:D

Úristen mit tett ez az ember!Égessétek el!

Hagy védjem már meg!:)

Kell a változatosság.Gondolom ő nem akart azért szakítani, mert a kérdező nem festette volna be a haját.

Csak ti kombináltok bele!

Kis szerencsével talál egy rugalmasabb nőt, esetleg szőkét magának.

Helyesbítek: dedós kategória!:)

2011. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

majd ha új szemfestéket , vagy rúzst ajánlanak, azokat is dobd!:)

Van nyomorod bőven.Gondoltam rávilágítok a sok vígasztaló szavak mellé, amiket majd kapsz itt,hogy milyen helyesen léptél.

2011. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

utolsónak: drága, pont ezért akart szakítani velem! Úgyhogy elmész te a fenébe!

Csak én megelőztem!

2011. febr. 2. 11:21
 9/43 anonim ***** válasza:
73%

Itt az a kérdés, hogy hogy értette a barátod. Ha tényleg nem felelsz meg neki csak azért, mert nem vagy szőke, akkor jól tetted, hogy elküldted.

Ha viszont csak kíváncsi, hogy néznél ki szőkén, mert neki tetszik ez a hajszín és felvetette ötletnek, mi lenne, ha....? Akkor viszont túlzás a szakítás.


A kapcsolatunk elején (de még nagyon az elején) az én párom is mondogatta, hogy nem festeném-e be szőkére a hajam? Na, nekem eleve sötétbarna hajam van, ha festem is, a feketés, padlizsános színek állnak jól, a legvilágosabb árnyalat, ami még jól mutat rajtam, az a sötét vörös, ennél világosabb haj az én arcomhoz még a legjobb indulattal sem előnyös. Ezt meg is beszéltük akkor. Viszont a nekem jól álló árnyalatok közül megengedtem neki, hogy ő válasszon színt.

Ez már régen volt, azóta nem zaklat ilyesmivel és azt mondja, szebb vagyok az összes szőkénél. :D

Ennek ellenére, ha kérné, biztos felpróbálnék egy-két szőke parókát, persze nem az utcára, csak úgy itthon, magunk között, szerintem jól szórakoznánk. :D

2011. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Viki233 ***** válasza:
100%
sztem ne beszéljünk arról h ki a dedós...és sztem ha mondjuk a csajod kérné h teljesen borotváld le magad mert igazából nem jönnek be neki a szőrös pasik?és mindezt három év után jelentené be te mit szólnál hozzá?neked is biztos szarul esne és folyton az járna a fejedben h a 3 év alatt biztos sokat gondolt erre és sértené a hiúságodat....nekem se esne jól a páromtól...hiába h sok idő de akkor is inkább szakítanék vele mert olyan mintha nem fogadná el amilyen ember vagyok...szóval ennyit a dedósságról.és igazából sztem ez önzőség a másik fél részéről...
2011. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!