Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen barnára festessem a hajam?

Milyen barnára festessem a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon sötét barna,majdnem fekete hajam van,de sokak szerint öregít,én is szeretnék egy világosabb barnát,de nem tudom mi állna jól.Csokoládé,gesztenye,mogyoróbarna?A szemöldököm is elég sötét,azt is szeretném kivilágosítani,hajfestékkel ki lehet azt is?Milyen színűt vegyek,hogy elérjem a kívánt színt?Tudnátok nekem linkelni képeket?

Előre is nagyon köszönöm:)

17/L


2011. aug. 17. 10:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy sötét barna a szemem,és olyan átlagos bőr színem van,se nem fehér,se nem nagyon barna,de inkább a barnához közelít.Félek is befesteni egy kicsit,mert egyszer világos barnás-vöröses árnyalatú lett a hajam,ami nem állt jól.Ezt szeretném elkerülni.
2011. aug. 17. 10:29
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez nagyon tetszik:) szerintem mindenképpen fodrásszal festesd, mert úgy nagyobb esély van rá,hogy pont olyan színt kapsz,amilyet szeretnél:)

amúgy szemöldököt nem szabad ugyanazzal a festékkel festeni..arra van külön

2011. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fodrászhoz nem akarok menni,itthon csinálom meg.

Amúgy ez tényleg nagyon szép:)

Már csak azt kéne kitalálni,hogy milyen festéket vegyek hozzá.

2011. aug. 17. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, miért keveri mindenki a sötétszőkét a barnával...


Amúgy boltban kapható festékkel nem fogod tudni világosítani a hajadat, de ha mégis, akkor valószínűleg nem lesz túl szép az eredmény. Ha világosabbat szeretnél inkább menj fodrászhoz. De ne válassz túl világosat, ha barnás a bőröd, mert a legtöbb esetben nem szép, ha a bőr sötétebb a hajnál. válassz mondjuk valamilyen középbarnát. Nekem az eredeti hajszínem valahol a sötétszőke és a világosbarna határán van, nyáron egészen kiszőkültem, amíg nem kezdtem el festeni. :) Most középbarna színezőt vettem, kíváncsi vagyok, hogy a sötétebb haj hogy áll. Remélem nem lesz nagyon borzasztó. :D

2011. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem középbarnára fesd és nehogy befesd a szemöldöködet a hajfestékkel azt hiszem azt kozmetikus csinálja
2011. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!