Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festessem vissza a hajam barnára?

Festessem vissza a hajam barnára?

Figyelt kérdés
most szőke vagyok kb 2éve. fél éve hamvas szőke lettem. minden nap vasalom a hajam.kb 20 centi letört a hajamból 2hónap alatt. ez a festés vagy a vasalás? ha most barnára festeném a hajam( egy ideig biztos ledobná még mert világos szőke) akkor is ugyanígy törne?vagy ti mit csináltátok?
2011. jún. 8. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok hajvasalástól van ráadás még a festés is,nem tesz jót a hajnak.Ne vasald.Festeni se fesd egy jó ideig és szerintem le kéne vágni a hajadból egy jó pár centit meg használj hajpakolást mert ez így nem muri,nem lesz hajad ha így folytatod.
2011. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hónapig voltam festett szőke . Legelső festésnél a erekam közepéig ért a hajam. Utánna ahogy festettem ( havonta kb 1x ) egyre jobban tört a hajam. Fél év után már kv váll aláig ért. 2 hónapja befestetettem barnára. 3x volt festve,de még a szőke mindig dobja le magáról. nekem a vége még mindig törik,legfőképpen ott ahol szőkébb. Rz így is lesz amég a szőke teljesen le nem nő .
2011. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvass utánna, lehet, hogy ez segitene: [link]
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!