Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, ugye? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, ugye? A barátom azt mondta 3 év után, hogy neki a szőkék jönnek be, tegyek parókát, festessem be a hajam.

Figyelt kérdés
Továbbá azt, hogy ő már az elejétől kezdve az nézte, hogy annak ellenére, hogy nem szőke a hajam belém tudna-e szeretni. Szakítottam vele, mert nagyon megbántott a szavaival.
2011. febr. 2. 11:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem 11.19 még a fejét is lecseréltetné, ha a pasija úgy kívánna, csak hogy ne dobják. :D
2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
... Már ha nő.... :D
2011. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
0%

Te csinálsz belőle drámát.:)

Ha meg ő akart téged dobni, akkor mivel előzted is meg?Azzal, hogy hamarabb mondtadki?Attól még ő akart szakítani, és nem te.

Már ne haragudj, de ha valakivel azért szakítanak, mert nem festi be a haját szőkére, annak több oka lehet.Mondjuk kellett neki egy indok, vagy már nem bírta tovább elviselni így a fejed.

Meg unalmas is lehetsz, ha ilyen földhözragadt vagy.

2011. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Itt az a kérdés, hogy hogy értette a barátod. Ha tényleg nem felelsz meg neki csak azért, mert nem vagy szőke, akkor jól tetted, hogy elküldted.


Ez volt az oka. Ezt mondta: "Nekem szőke kell, hogy bele tudjak szeretni egy lányba!"

2011. febr. 2. 11:27
 15/43 anonim ***** válasza:
0%

Simán leborotválnám magam.Sőt, ha érdekel borostát is növesztettem, és más a hajam is.Tetszik neki, és ő látja, nekem meg jó érzés, ha tetszek neki.Másrész bízok az izlésében.

Még mindig úgy gondolom, hogy ti vagytok szegényes gondolkodásúak.:)

Ne akarj meggyőzni.

2011. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
:-))))))))))))))))) hhahahahahah
2011. febr. 2. 11:29
 17/43 A kérdező kommentje:
utolsónak: te hány éves vagy?
2011. febr. 2. 11:30
 18/43 Viki233 ***** válasza:
hát jó látom sok hülye van a világban aki azért változna meg(akárhogy is nézzük) h megfeleljen másoknak, önmaga nem is számít. sztem az lenne a legjobb ha mindenki saját magának akarna megfelelni és nem másoknak elsősorban...de ez van.mondjuk ha van olyan tulajdonság amit párom nem túlzottan tolerál és ha úgy gondolom h igaza van mert nem helyes akkor megváltozom de a külsőmet semmiképp.ha nem tetszek neki akkor ennyi, keressen akkor magának egy szőke plasztik cicát....és úgy gondolom h néhányan akik itt szónokolnak h földhözragadt a kérdező ugyanezt nem tennék meg fordított esetben:D
2011. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
27, ha érdekel
2011. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek, nagyon jól látod! Eleve már azt mondta, hogy már a kapcsolatunk elején azt nézte, hogy belém tudna -e szeretni annak ellenére, hogy nem szőke a hajam. Na?? 3 év után ezt kibökni. Meg hogy azért nem szeretett soha, mert nem vagyok szőke...
2011. febr. 2. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!