Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? :S = (

Figyelt kérdés
a barátommal már kb. 2 hónapja együtt vagyunk,és mostanában annyira más lett.ami lassan már annyira rosszul esik. amikor találkozunk suliban,nem ölel át,nem ad puszit meg semmi. max. ha nyúzom kicsit =/ msn-en meg tökre hideg :S persze nem mindig,de sokszor elő fodult már,a sulis dolog meg szinte minden nap,mostanában. és már komolyan arra gondolok hogy ki szeretett belőlem,de amikor ezt kérdezem tőle akkor ő tagadja,azt mondja hogy szeret. most akkor mi van? =/ kicsit félek.
2011. febr. 1. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Félj tovább ,az jót tesz az önérzetednek !
2011. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

suliban ne lógj a nyakán, csak utána

nagyon idegesítő tud lenni

meglátod, meg lesz az eredménye

2011. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá a suliba, és egyszerűen smárold le:D Majd nézd a reakcióját.

Lehet, hogy a haverjai előtt érzi cikinek, azt, hogy állandóan összebújtok...

2011. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne lehet, hogy ciki a suliban nyilvánosan nyalni egymást? Legalábbis én ugyan lány vagyok, de én soha nem szerettem, otthon oké, meg ha nincs körülöttünk senki, de ismerősök körében vagy buszon tömegben nagyon gáz...

Az msn meg egy olyan dolog, hogy lehet, hogy csak bebeszéled, hogy hideg. Énis van, hogy csak 1-1 szóval válaszolgatok, ha éppen valami mást csinálok amúgy, vagy valaki másal beszélgetek éppen. Meg van, hogy fel vagyok jelentkezve, de nem ülhetek egész nap a gép előtt, így aztán csak akkor válaszolok, amikor odajutok. Szóval az msn dolgot ne vedd a lelkedre, a többit meg beszéljétek meg. Ne azt kérdezd tőle, hogy szeret-e és ne nyúzd, hogy csókolgasson a suliban, hanem hogy ő ezt az egészet hogyan látja. Ettől még szerethet, eleinte meg lehet, hogy csak neked akart imponálni azzal, hogy úgy viselkedett, ahogy te elvárod...

2011. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norb66 ***** válasza:
Lehet megbántottad akaratlanul. Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, más megoldással úgy se mész semmire. Lehet érte valami az életében és ezért ilyen mélabú, lehet csak egy kis magányra/időre van szüksége.
2011. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :) igyekezni fogok :D
2011. febr. 1. 17:44
 7/8 Nexa válasza:

Pff.. nálam is kicsit hasonló a dolog...

Mi is 2 hónapja vagyunk együtt, és azóta ő is más. De ez ezért van, mert egyre jobban ismerjük egymást meg közelebb kerültünk egymáshoz és könnyebben felvállaljuk az alaptermészetünket, amihez alkalmazkodni kell...

De nálunk is előfordul, hogy nem mondja ki, h szeret, meg kicsit rideg...de ez hangulattól függ, mert nem mennek jól a dolgai, meg előfordul, h megbántódom valamin, ő meg azt hiszi hisztizek, mert elvonulok magamnak, én meg h velem van a baja valami miatt... de ez azért van, mert még nem ismerjük teljesen a másikat, és a semmi miatt vannak kisebb "mosolyszünetek"... de később MSN-n mindig felhozzuk a dolgot és beszélünk róla, és akkor sokkal jobb, mert rájövünk mit kéne jobban csinálni.

Sztem te is vesd fel azokat a dolgokat, amik zavarnak, meg hogy te igényeled azt hogy megöleljen, meg h mondja h szeret, mint az elején.. ezt én is eljátszom most a hétvégén XD

De egyébként ebben van valami, h ez elején még nagyom ölel, állandóan mondja, h szeret.. addig amíg tudja, h az "övé" nem vagy.. utána csak akkor mondja ki, amikor alkalmas, mert tudja, h ez megőrjít kicsit, és még jobban ragaszkodsz meg szereted... legalábbis a barátom ezt csinálja, és ezt elmondta már az elején... XD és működik... XD de ezért kap :P

2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2011. febr. 1. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!