Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam egy lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam egy lányról hogy betud-e fogadni egy 25 cm-es péniszt magába?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszú van és ez okozott már gondot, főként hogy óvatosan kell vele bánnom a szex egész időtartama alatt, mert általában ha az eddigi barátnőim hiába voltak nagyon nedvesek és nagyon élvezték, ha később is egy kicsit beljebb nyomtam, az már fájt nekik. Nem konkrét lányra gondolok most a kérdésben hanem általánosan, ha ismerkednék.
2011. febr. 1. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell tövig bedugni. Igaza van annak, aki azt írta, hogy a hüvely 10-15 centi mély, tehát egy átlagos méretű péniszt se lehet úgy igazán tövig bedugni, vagys be lehet, de az fáj.

Szóval minden lány magába tudja fogadni, ez így működik...

2011. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
A női hüvely tágulékony szerv. Kellő figyelemmel és türelemmel a lányok nagy részénél szerintem meg oldható a dolog. (Kivételek mindig akadnak.)
2011. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Fülünyúl ***** válasza:
77%
Tágulékony, de nem hosszra szívem. :)
2011. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt már bennem 23 cm-es pénisz is és élveztem ahogy betolta tövig hátulról. lovagló pózba nem tudta be tenni. És nem imádom a hatalmas dákót már nem vagyunk együtt. De nincs lehetetlen és vannak lányok akik betudják fogadni a nagyobb méretet. Nem szültem még és nem vagyok telt se. Ez is akkora hülyeség h a ducibb lányoknak biztos felmegy a nagy p*i**ába egy fél méteres rúd is... Ehhez csak gratulálni tudok annak aki leírja. Idióták.....
2016. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Be tud mindegyik... csak egyeseknek messzebbről köll nekifutnod. ;)
2016. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!