Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Imádok romantikus regényeket olvasni, tipikus tini sorozatokat nézni.Emiatt nem tudok a valóságban élni. Elképzelek magamnak a egy férfi ideált, és nem találok senkit aki ennek megfelel, elképzelem a nagy szerelmet, és erre várok. Úgy érzem reménytelenül. Boldogtalan vagyok a magány miatt és tudom hogy kicsit öreg vagyok már ehhez az ábrándozáshoz, de nem tudok elszakadni attól hogy olyan életet, olyan pasit, olyan szerelmet képzeljek el magamnak ami soha nem adatik meg. Nem tudok kilépni az álomvilágomból, és emiatt nem élem a való életemet. Mit csinálhatnék?
2011. febr. 1. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mindannyian igy vagyunk egészen addig amig ránk nem talál a szerelem.

Szerintem te is tudod hogy az nem a szőke herceg lesz és nem is fehér lovon fog eléd menni...

A szerelem a legváratlanabb helyzetben kopogtat, tapasztalatból mondom.Én is ilyen álmodozó voltam és a legváratlanabb szituációban mikor épp nem is akartam ismertem meg a mostani párom akivel 4 éve együtt avgyunk lassa.

Nem mesébe illő az életünk, de van szeretet, egészség!

Én is szeretek álmodozni, csak kell tudni különbséget tenni a valóság és az álmodozás között...

Egyébként meg nagyon sok álmot valóra lehet váltani, minden csak akarat és kitartás kérdése.

Szerintem nincs ezzel semmi baj...

23L

2011. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

A tipikus szingli élet.:) Szép vénlány lesz belőled, ha így folytatod.

Van ezzel baj bőven, előttem szóló.

Ébredj fel, és vissza a földre!

2011. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bocipók ***** válasza:
0%
Dobd el a regényeket és vágd bele a fejszét a tévébe!
2011. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már...aki azt mondja hogy nem jó álmodozni az hazudik...

Valószinűleg nem egy 30-40 éves nő a kérdező...

Nagy a fantáziája-ennyi!

Nem lehet mindenki olyan földhözragadt mint az előző válaszoló...

2011. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Csakhogy az már túlmegy az álmodozáson, ha senki, de senki nem felelne meg neki, csak "HOSZÉ MIGEL RODRIGEZ DE PALMA" a fehér jaguárral.Mindenki más elérhető férfi pedig nem megfelelő.

Ez nem beteges szerinted?Leírta, hogy nem fiatal már annyira.

Szóval tipikus szingli.

2011. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de ezt a 12 évesek csinálják. ÉS nem argentin sorozatokra gondoltam :D
2011. febr. 1. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Hátha ezzel fogsz bevonzani egyet. Én is sokat álmodozom, de ha bármit felkínál a valóság, nem vagyok finnyás.
2011. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Norb66 ***** válasza:
100%
Elképzelheted a nagy szerelmet és várhatsz is rá, de ne hidd azt hogy nem fogod megtalálni. A nagy pesszimizmusod vezetett idáig :) Hagyd ezt abba, légy egy kicsit kötetlenebb, járj el szórakozni (nem a diszkóra gondoltam)és légy optimista :) Nehezen fog menni a szakítás a mostani életeddel, mert az ismeretlenbe mész, nem tudod mi vár rád, de ha hiszel benne hogy megtalálod, akkor meg is fogod találni. :) Sok sikert! :)
2011. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak szörnyű látnom, ahogy az összes barátom megtalálja a párját, az egész társaságban mindenkinek van valakije... engem kivéve, azért mert nem tudok olyan lenni mint ők. Türelmes vagyok, várok már egy ideje, de nem birom már sokáig és félek hogy olyan valakivel leszek együtt a végén akit nem is kedvelek. Már nem tudok különbséget tenni, hogy ha nem tetszik, azért nem tetszik-e mert nem olyan amilyennek elképzeltem, vagy vele van a baj.A hitem kezdd cserben hagyni.
2011. febr. 1. 14:16
 10/10 Norb66 ***** válasza:
100%
Nézd, én is régóta egyedül vagyok, és mióta egyedül vagyok 2x is nagyon csúnyán pofára estem és megbántottak. A második nemrég volt. A hited csak saját magadtól fog visszatérni, így erőt kell magadon venni, és hinned kell. Sokat szenvedtél már, úgyhogy megérdemled hogy megtaláld. Ne add fel, te sem szeretnéd ha az akire vársz feladná igaz? :) Lehet neki is rossz élete van, de ha megtalál téged a világ legboldogabb emberévé fog tenni, és te viszonzod majd. :) Tudom hogy fáj, tudom milyen érzés, és hidd el, ha megtaláltad rájössz hogy megérte kitartani (érte) :)
2011. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!