Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy elveszítem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy elveszítem, hogy kűzdhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete vagyunk együtt a párommal, de mikor nem vagyok vele, akkor folyton azon jár az agyam, hogy vajon mikor lesz vége, és hogyan? Nem akarom, próbálom elterelni a figyelmem, de nagyon félek. Már elmondtam neki ezt és le is hülyézett, mert tudom, hogy szeret, de annyira önbizalom hiányos vagyok, hogy attól félek bármelyik pillanatban kiszerethet belőlem...
2010. aug. 24. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni élvezni az együtt töltött időt, ha folyton azon rágódsz, hogy mikor és hogy lesz vége. Ne arra gondolj, hogy mi lesz majd, hanem azt élvezd, ami most van.
2010. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LunIstar ***** válasza:
Engedd el magad, élvezd az együtt töltött perceket...
2010. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!