Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom előtt nagyon szégyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom előtt nagyon szégyenlős vagyok, hogy küzdhetném le?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Először sötétben legyetek együtt mesztelenül/félmesztelenül, aztán ha már eléggé megbízol benne akkor világosban, nappal sem leszel szégyenlős :)
2010. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt már nehéz lesz leküzdeni mondanám én meg úgyis fogják mondani hogy a pia megoldja, de az csak rövidtávú alkalmi megoldás, hacsaknem pár alkalom után hozzászoksz a dologhoz.

Fejben ha nem nagyon tudod ezt eldönteni, akkor szinte veszett fejsze, de majd idővel csak megoldódik, de arra figyelj hogy ha majd gyereked lesz ne neveld félre, hogy legalább ő ne legyen ilyen, mert valószínűleg téged a szexualitás meg az emberi test terén úgy neveltek hogy tikolóztak előtted stb ilyenek., és ennek vagy az áldozata. Az én bnőm is ilyen és 1,5 éve nem nagyon változott, csak egy kicsit bátrabb. Sajnos ez van őt is félrenevelték. Próbáld meg elhatározni magad, és nem lesz gond.

2010. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
úgy, hogy lebilincsel a barátod az ágyhoz, betömi a szádat olajosronggyal, majd levetkőztet, és te nem tehetsz ellene semmit :P
2010. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is szégyenlős voltam eleinte, de valahogy elmúlt. csak az első 4-5 hónap telt el így, de aztán (nem tudom, mitől) ez megváltozott. egyre többet mertem megmutatni, és már nem vagyok feszélyezett. 2 éve vagyunk már együtt, és már minden okés:)

20L

2010. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj miatta ,normális.Mást nem tudok mondani,szoktasd magad a dologhoz fokozatosan.Egyre több mindentől szabadulj meg alkalmanként.Vagy akár takard is.Nincs vele baj.

Esetleg gondold el magadban,hogy mitől félsz?Attól,hogy kinevet?Vagy nem leszel neki elég?Szégyelled a fölös súlyt?


Keresd meg a problémádat és azt próbáld meg orvosolni...úgy egyszerűbb.f/16

2010. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Először én is nagyon szégyenlős voltam a barátom előtt. Nekem az vált be, hogy először csak sötétben/ félhomályban kezdett vetkőztetni, s az első hónapokban kizárólag sötétben pettingeltünk. Így el tudott juttatni a csúcsra is, és azután, hogy volt már a jelenlétében orgazmusom, sokkal jobban feloldódtam. Azután már sor kerülhetett a dolgokra világosban is. De amikor lefeküdtem vele (1 év után, Ő volt nekem az 1.), az is sötétben történt, azóta is jobban szeretem a sötétet (vagyis inkább félhomályt pl. gyertyafény), még mindig jobban el tudok úgy lazulni, pedig 2,5 éve vagyunk együtt. Szóval lényegében nekem a sötét és az 1. orgazmus segített :)
2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19/L, ez lemaradt az előbb :)
2010. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!