Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyélhetnémki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyélhetnémki jobban a gyermekkorok? =/? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy 17 hónapos párkapcsolatom. Szeretem meg minden,soha nemhagynámott senkiért semmiért...de mindígcsak a választás elé akarna állítani. én mint lány17 éves vagyok ő pedig20. Nekem nagyon sok barátom van és 1 módjavan annak,hogy velük is találkozhassak mégpedig az hogy néha nekem is járhatna akikapcsolódás,a szórakozás, a bulizás...és mikor említem apáromnak,hogy "figyelj már ma este olyan jó volna egyet bulizni!" Ő erre rögtön úgy lép, hogy menjek csak nyugodtan,de akkor többet engem nelásson és szakít velem. Ezt nemtudom felfogni,hogy mért van neki ennyire buli undora... és erre jóvolna rájkönni,meg arrais,hogy hogyan lehetne őt megtörni,mert szeretnék néha a baráti társaságomba kikapcsolódni...Már több barátom is megsértődött rám ezért,hogy lemondtam az esti bulit,mert a párom nemenged...Szerintetek mit tegyek? Jogom van a gyerekkoromhoz szerintem, és ettől függetlenül ez még lehet egy komoly kapcsolat! Ti mit mondanátok erre?
2011. jan. 31. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

ez alapján azt mondanám a srác még gyerekebb, mint te...


alapszabály: megtörni, megváltoztatni senkit nem lehet. vagy felfogja szép szóval, hogy neked erre szükséged van, vagy nem. a zsarolás baromi gyermeteg húzás, a féltékenykedés dettó (bár számomra ez a helyesírási készség is).

én nem tudnék szeretni egy ennyire zsarnokoskodó embert, aki még csak nem is bízik bennem... úgyhogy sajnos nem tudok együtt érezni veled. a javaslatom is ennyi: vagy jussatok konszenzusra, vagy hagyd ott a francba.

2011. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én átéltem ezt...18 évesen lett egy komoly párkapcsolatom, ő épp ilyen volt. 3 évig voltam vele. A végére teljesen fásult, életunt, összetört ember voltam, egy árnyék, egy kisértet, szinte már azon gondolkodtam, mikor telik már el ez a borzalmas, rabélet, mikor lesz már vége...betegesen féltékeny volt, nem lehettek barátaim, nem szólhattam férfihoz, de még a lányoktól is féltett (mert belevisznek a rosszba).


Amióta szakítottam vele, új életet kezdtem és minden annyira csodás! Úgy érzem, megteltem életerővel, tenniakarással, érzem, hogy milyen sokszínű, izgalmas világban élek, és a legnagyobb gondom is (mert most is van sok), eltörpül amellett, aminek azt a kapcsolatot éreztem.


Ha rám hallgatsz, nem vesztegetsz el hosszú éveket az életedből! Szakíts vele, amíg lehet... semmi nem fog megváltozni, az ilyen nem tud megváltozni...maximum időlegesen, amíg igyekszik bizonyítani, de utána csak rosszabb és rosszabb lesz...


21/L

2011. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!