Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura ez? Más is van így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ez? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok a lányok "fognak" meg akikben látok valami "többet, különlegeset". Amíg ez nincs meg addig ugyan úgy kezelek minden lányt. :/


A több és különleges alatt ne a cicijére gondoljatok, vagy hogy meg mutat magából valamit a buszon, hanem egyedi, másra nem jellemző dolgot. (nem tudok példát hirtelen de ha nagyon kell akkor gondolkodom xD)


2011. jan. 30. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

mit számít a kor?:D csupán 1 "irány" szám hogy mennyi időm van "racionálisan" nézve, hátra. :D

Indokold meg kérlek mért érdekel a korom. :D és elmondom szívesen mennyi vagyok ;):D

2011. jan. 30. 14:29
 13/24 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy abból, hogy hány éves vagy, nem derül ki, hogy mennyi van hátra, csak az, hogy mennyit éltél már :) Hogy mennyi van hátra, azt tök más dolgok határozzák meg.

Egyébként pedig szoktam így tippelgetni, hogy egy kérdeő/hozzászóló hány éves lehet, és most egyszerűen nincs tippem, nem tudom eldönteni.

2011. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

:D hogyne lehetne tippelni mennyi van hátra :O ha élt valaki 50 évet akkor már csak a duplájával "tervezhet" aki 20 alatti az még sokkal "tervez" aki meg 80+ az nem tervez. :D hanem elfogad. ;) hogy lassan jön az időőőőőő.

a koromra meg nagyon szívesen várok "kérdéseket" amikkel szűkítheted a tipped. (ne egyértelmű kérdések legyenek) :D válaszolok és utána tippelj lécci :$ nagyon érdekel :D

2011. jan. 30. 14:39
 15/24 anonim ***** válasza:

Túl optimista vagy :) 20 évesen, bár lehet, hogy hosszú távra tervezel, lehet, hogy rövidebb lesz a táv, mint gondolnád...

Egyébként nincs ilyen, erre irányuló kérdésem... Szimplán a megfogalmazásból, stílusból, véleményekből és nézetekből próbálok tippelni. Talán ez is egy "különlegességem". :)

2011. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Elismerésem^^ :) tökéletes tipp :D a koromra és az optimizmusomra ;) gratula :D és nem tervezek sose :/ a ma embere vagyok és ha holnap meg halok, akkor is boldogan teszem. :D ez a dolog sokakat zavar hogy semmibe se bánkódok. Csak a testi fájdalmat nem viselem valami jól. ;) minden másra mosolygok. :D Ki szeretne MA dumálni 1 jót velem?:D Adok msnt ha írtok privátot. :D
2011. jan. 30. 14:54
 17/24 A kérdező kommentje:
most olvasom mit is írtál xd elhamarkodtam a válaszom :D le buktattam magam xd :D háá :D sebaj ^^:D
2011. jan. 30. 14:55
 18/24 anonim ***** válasza:

Azért volt nehéz tippelni, mert a véleményeid által idősebbnek tippeltelek, de stílusod által meg fiatalnak. Gondoltam rá, hogy idősebb vagy, csak infantilis, de aztán osztottam, szoroztam, gyököt vontam és ez jött ki. :P

Meg amúgy súgtál is, tudat alatt (fölött?)

2011. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Taníts mester! o.O
2011. jan. 30. 14:58
 20/24 anonim ***** válasza:

:)

Tényleg nem rákérdezésnek szántam, de azért nem véletlen, hogy annyit írtam.

2011. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!