Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Minden pasi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Minden pasi így van ezzel vagy csak az én barátom ilyen fura?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy a barátom mindig kíván engem de jó részt csak este tudunk találkozni mert nekem suli ő pedig melózik:S

szóval majdnem egész este együtt vagyunk minden nap..

és minden nap szeretkezünk..

mindig halálra csókolgat szex közben és én ezt imádom de miután megvolt a szex..utána már alig csókol meg mikor haza hoz akkor is csak puszit ad..de vajon miért?

én arra gondoltam hogy mivel mindig kielégítem orálisan..lehet hogy nem szeret utána csókolgatni mert addig abba nem hagyja..de mikor az megvolt utána már közben is alig csókol meg inkább puszilgat..lehet hogy ez zavarja?Ti mit gondoltok erről?


2010. szept. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál utána valami édeset. Nem minden fiú ilyen az biztos.
2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfiak: Sexxel kiadják magukból az energiályukat, de ez mindenre tartozik

Nők: Energiával feltöltődnek

2010. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elmegy a szádban, akkor nem csodálom h utána nem csókolgat. A pasik nem szeretik érezni a saját ízüket:) Ez van. Igyál utána vagy egyél vmit.
2010. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló mennyire igazad van =)
2010. szept. 26. 19:33
 5/8 A kérdező kommentje:

értem..:)

igen elszokott menni..:)

köszönöm a segítségeket:)

2010. szept. 26. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogmosás is sokat segít!
2010. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én barátom rendesen lesmárol még ha orálisan csinálom neki,közben,és utána is..
2010. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

öt viszont addig le sem lehet lőni..állandóan csókolgat amit nagyon szeretek mert jól csókol meg szeretjük 1mást:$

de valahogy utána ne, úgyhogy szerintem az lehet a baj h nincs sok kedve a "saját izéhez" :)

a tanácsokat megfogadom és köszönöm:)

2010. szept. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!