Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van baratom, akivel mar 3 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratom, akivel mar 3 eve egyutt vagyok de van egy masik pasi is aki nagyon vonz. Most mit csinaljak? 20/L

Figyelt kérdés
A baratommal tobb mint 3 eve jarunk,egyezzunk mi, de a szexualitas teren eleg rosszul allunk. Mar 3x szakitottunk vagy szuneteltunk mert en mindig bizonytalan voltam es meg tul fiatal a komoly kapcsolathoz. A nyaron megismertem egy fiut, aki 2 evvel kissebb mint en es nagyon lazba tud hozni szexualis teren...nagyon allatok vagyunk, mindig fantazialunk, perverz dolgokrol beszelunk es csinalunk is. O olyan szereto fele. Gondosz vagyok, tudom mert megcsalom a baratomat de egyszeruen nem tudok neki ellenallni.. Nem tudom mit csinaljak...szakitsak a baratommal akivel egy varosba elek vagy folytassam ezt a kis jatszadozast es neha-neha amikor hazaterek es talalkozom a masik sraccal akkor tomboljak vele?? Mi a fontosabb? Hogy egyetertes legyen es a szexualitas ne legyen, vagy legyen szexualitas es a tobbi majd kialakul?
2011. febr. 16. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

na ide figyelj te disznó. azonnal elmondod a barátodnak hogy megcsaltad különben metéplek mint egy ludat. utána meg megtömlek mint egy libát.


21/F

2011. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy de ha szexualis teren eleg rossz a helyzet mar 3 ev utan alapbol meg kellene beszelni a dolgokat.Ha te igenyeled a szexet(mert mint tudjuk ez is emberfuggo)akkor kesobb ebbol meg eleg nagy bajok lesznek.Ennek semmi jovojet nem latom,marmint ha vele akarod az eletedet leelni,ha meg nem akkor nem kerdes.Lepj tovabb,de vallald amit teszel.
2011. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!