Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy egy 27éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egy 27éves pasi összejöjjön velem? (én16vagyok, lány)

Figyelt kérdés

hogy viselkedjek? az a korosztály milyen típusú lányokat szeret?:)


a válaszokat köszönöm előre is:)


2011. jún. 30. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mit akarsz te egy 27 éves férfitől?


Kislány vagy még.

Minden lány azt hiszi érettebb a korosztályánál.

16F

2011. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Először is miért szeretnél összejönni egy felnőtt férfival? Mit várnál ettől a "kapcsolattól"?


Mert, ha azt hiszed, hogy egy ilyen idős férfi komolyan is akarna tőled valamit, akkor azt már most verd ki a fejedből. Ő már felnőtt, a felnőttek világában. Te pedig még gyerek vagy, maradj is a gyerek világban, ha nem akarod, hogy fájjon a szíved.

2011. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a korosztály nem szereti a 16 éves lányokat.

Mindenesetre jó hatással van rájuk, ha van saját lakásod, jó állásod biztos fizetéssel, van saját autód, önálló vagy és nem esel kétségbe, ha a legdrágább étteremben neked kell fizetni a számla felét.

Imponál a többségnek, ha kiválóan főzöl, értesz a jó borokhoz, és tudod, mit milyen evőeszközzel illik enni.


Jó pont lehet, ha kész vagy a családapításra, értesz a gyerekekhez.


Nem utolsó szempont, hogy még neki is tudj a szexben újat mutatni, hónapokon keresztül.


Nagyjából ennyi.


Néhány 27 évesnek elég, ha odasúgod, hogy nincs rajtad bugyi, és hajlandó vagy azonnal le.opni, és belenyalsz a fülébe. Ebben az esetben max. két hét, amíg minden pózban kipróbál, és lapátra teszi a hamvas kis se.ggedet.

2011. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
ennek a kapcsolatnak nem lenne jövője válassz a saját korosztályodból ha meg úgy néz ki h ő is össze akar jönni veled akkor csak egy jót a akar hancúrozni
2011. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon kell gondolkoznod, hogy hogyan viselkedj, magadra kell öltened valami álcát, hogy megszerezd, az már az elején halálra van ítélve, mert vagy kiderül egy idő után, hogy te nem is olyan vagy, vagy te égsz ki a szerepjátszásban. Add magad, és járj olyan sráccal, akinek úgy kellesz. Tény, hogy az a srác nem lesz 27 éves.
2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
mondhatjuk úgy hogy azok a 27 éves férfiak akik 16 éves lányokat akarnak megd-gni nem egy érett lányt keresnek, szóval ha akarod hogy egy pedofil "összejöjön" veled akkor csak viselkedj mint egy kis 16 éves lány
2011. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Már megint egy apakomplexusos... Sejthettem volna.. még nem volt meg a heti 5-6..
2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ellene a nagy korkülönbségnek...viszont ha megjátszanád magad előtte akkor azt a személyt várná el tőled akit mutattál így sosem lehetnél önmagad előtte...szted ez így megérné? ha beléd szeret akkor azért szeressen beléd amilyen vagy:)
2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én 27 éves vagyok!


de tehetnél bármit akkor sem jönnék veled össze !


túl fiatal vagy.

2011. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsi vagy még...szállj le a földre :D
2011. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!