Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti ha egy pasi szőrösebb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A leendő barátnőm aki szerelmes belém, nem szereti a szőrösebb fajta pasikat. Sosem látott még meztelen és mit ne mondjak az arcom egy borotválkozás után mikor randizunk szinte baba popsi, de a testem nekem eléggé szőrös főleg a lábam, combom. A péniszem körül sem csupasz teljesen, mert eddig nem volt baj más csajoknak. Viszont ő a csupasz péniszt szereti. Tehát ez a szőrösség kicsit nem nyert. Leszedni nem akarom magamról, mert hogy néznék már ki ha csupasz lennék. Ha nem fogadna el gy akkor nem is szeret igazán nem?
2011. febr. 1. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komolyan érdekelne. Tehát nem jártok, még nem a barátnőd de szerelmes beléd és szóba került, hogy a csupasz péniszre izgul? Ez nekem elég fura :)
2011. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tök8, hogy egy pasi szőrös vagy nem. Pedig mindezt 15 éves fejjel mondom.
2011. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi legyen szőrös. Ha neki a csupasz pénisz tetszik hát bumm, vagy megteszed, vagy rövidre vágod és ő meg elfogadja, nem nagy trauma sztem, az én páromnak sem csupasz, pedig jobban tetszene, ő azt mondja nagy macera, én meg elfogadom, mert szeretem. Az egész teste szőrös és imádom, kivéve a hónalja. Ha nem tetszik neki hogy szőrös vagy és ezért nem jön veled össze, akkor hagyd a fenébe. 24N
2011. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fülünyúl ***** válasza:

17:00

"Szerintem egy pasi legyen szőrös."


Csatlakozom. Természetesen nem kell rögtön jeti kategóriára gondolni, de egy férfi igenis szőrös. Nekem tök csupaszon nem jönnek be egyáltalán, az olyan kisfiús, meztelencsigás, nekem meg férfi kell. :)


29/N

2011. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kezed-lábad-mellkasod oké hogy szőrös,azzal nincs kezdenivaló


de hónalj és intim részek...majd ha te nyalogatod őt szőrösen,akkor kérheted hogy tetszél neki is chubakkaként...


imádom a páromat,de nem keresem meg az őserdőben a farkát...1 hetes borosta elmegy,de 1-másfél hetente vegyen a kezébe borotvát ha én is...

2011. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt nem nyilatkoztam hogy chubakka vagyok. a péniszem körül mindig rendben tartom de sosem csupasz teljesen. a hónalj az meg nálam is alap.
2011. febr. 1. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg gond nem lehet.
2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos én is eléggé szőrös vagyok, és másért sosem változtatnák magamon. Ha nem képes olyannak elfogadni amilyen vagyok, akkor részemről nincs értelme a kapcsolatnak. Én sem várom el egy nőtől hogy szőrtelenítse magát ha nem szeretné. 26/f
2011. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!