Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura ez? Más is van így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ez? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok a lányok "fognak" meg akikben látok valami "többet, különlegeset". Amíg ez nincs meg addig ugyan úgy kezelek minden lányt. :/


A több és különleges alatt ne a cicijére gondoljatok, vagy hogy meg mutat magából valamit a buszon, hanem egyedi, másra nem jellemző dolgot. (nem tudok példát hirtelen de ha nagyon kell akkor gondolkodom xD)


2011. jan. 30. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
akkor gondolkodj, légyszi
2011. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Karatézik, vagy döglött madarakat gyűjt xd (ilyen ismerősöm nincs XD) valamiben átlagon felüli. :$ esetleg dalolászva megy az utcán. :D Bármi ami nem "hétköznapi". (remélem megteszi példának)
2011. jan. 30. 13:44
 3/24 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon sok lány különleges.. mert van valami olyan, amit rajta kívül kevesen csinálnak még.

Furcsa, hogy pont az utcán éneklést írtad, mert azt szoktam :D

2011. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is az olyan pasikat szeretem akik különlegesek, de nem a viselkedésükben, hanem önmagukban. 15/L
2011. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

hihi :D kéne csinálni 1 "különleges emberek buliját" :D ahol talizunk és meg ismerjük a szürke társadalmunk különleges embereit akik ki színezik a hétköznapjainkat. :D

(én is szoktam dudolászni meg néha ilyen táncosan lépkedek xd(de nem tudok táncolni)) szeretem a minimal cuccokat mégis a cipő talpam rikító kék :D és mosolygok mindenkire szinte :D (ha szabad kérdezni még miben vagytok "különlegesek"?

2011. jan. 30. 13:58
 6/24 A kérdező kommentje:
talp betétem* :D
2011. jan. 30. 13:59
 7/24 anonim ***** válasza:

Mosolyogva ülök a metrón reggel. Talán ez a legkülönlegesebb dolog velem kapcsolatban, ugyanis magam körül mindig csak faarcokat látok.

Aztán ugye utcán, buszon, mindenhol éneklés... No nem hangosan, inkább csak úgy eldünnyögök vagy dúdolok általábanm viszont ha tudom, hogy kevésbé hallják, akkor felhangosítom (mondjuk metro, vonat mert azok hangosak, ezért engem nem lehet hallani). Ha pedig zenét hallgatok út közben, akkor vagy dobolok a combomon, vagy zongorázok a kapaszkodón. Vagy mindkettő.

Aztán hogy maradjunk a zenénél, élőzene-függő vagyok, imádom a koncerteket, hihetetlen varázsa van szerintem, még akkor is, ha amúgy az a zene felvételről kevésbé fogna meg.

Most hirtelen ennyit tudok mondani... Pedig biztos lenne még, amit más különlegesnek tart bennem, csak én már így szoktam meg magam :)

2011. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
kirááály :D szuper ^^ nem egyedül élek a földön xd jo tudni^^:D
2011. jan. 30. 14:15
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 100%, hogy minden embernek van valami ilyen egyedi, különc dolga, max nem veszed észre, mert nem ismered eléggé... Ettől szép az élet, sztem :D
2011. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ugy látom sokan a különlegességül ellenére, szürkék akarnak lenni és ez az amit ha meglátok, akkor már nem "érdekesek". Aki különleges azon látszik is. ;) a test a lélek temploma....
2011. jan. 30. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!