Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes randi: mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes randi: mit kezdjek ezzel a fura pasassal?

Figyelt kérdés

Múlt héten írt nekem egy fiú, 26 éves én 24 vagyok. Rendesnek tűnt és nagyon illedelmes volt. Beszélgettünk (csevegőn), leveleztük és úgy döntöttünk, hogy találkozzunk.

Tel. számot váltottunk és sms-ben megbeszéltük az időpontot.

Másnap ott voltam időre, ő nem volt ott. Erre kb. 10 percre rá felhívtam h hol van. Mondta zavarodottan hogy késett a busza, mindjárt ott lesz. Kb. 5 perc múlva ott volt, zilálva. Eléggé fura volt (bár helyes volt a pasi) de olyan hideg, flegma és nemtörődöm volt és ritkán nézett a szemembe. Aztán leültük egy padra és kérdezgettem ilyen egyszerű dolgokról, mint a suli hova járt, régóta egyedülálló, miért regelt...stb, de minden kérdésemre azt mondta, hogy "minek kérdezek én ilyeneket? Ne kérdezzek én ilyeneket! ". Olyan, mintha titkolt volna valamit.Nem nézett a szemembe, csak ritkán, zavart volt szóval olyan furcsa volt. Babrált a telefonjával, gondolom unatkozott. Eddig még egy randimon sem éreztem magamat ilyen feszélyezettnek.

Aztán nagy nehezen én felodottam kicsit a hangulatot, akkor meg meglátott egy csajt és mondogatni kezdte, hogy milyen jó nő. Én csak néztem, aztán viccelődtem, és végülis elvicceltem.

Aztán a végén megjegyezte, hogy miért nem húztam miniszoknyát és mekkora a mellméretem?

Aztán elbúcsúztam tőle, puszit sem adtam mert már elment tőle a kedvem.

Aztán másnap meg rámírt, hogy "Mi boldogok leszük? Mit szólsz?".


Szerintetek akart tőlem valamit?


2010. nov. 1. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit leírtál szerintem nem 100-as. én azt azt ajánlom ne találkozz vele többet, én legalábbis nem tenném. Ne az legyen a mérvadó, h chaten milyen volt, hanem amilyen a tálálkozón, hiszen az az igazi. Én ilyen randi után szóba sem állnék vele, mi az hogy más lányokat dicsér, meg a mellméretedről kérdezget. Biztos van oka, h 26 éves és régóta nincs csaja, én azt ajánlom, h gyorsan felejtsd el, még a végén kiderül, h vmi pszichopata.
2010. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj vele többet találkozni.Az ilyenekből lesznek azok,akikkel ha később szakít az ember,képesek bosszúból/elkeseredettségükben kinyírni a volt szerelmüket/annak az újabb élettársát.Nem ijesztgetni akarlak,és persze hála Istennek ez nem olyan gyakori,de mostanában nem egy ilyet olvasni:SNem százas a csávó az biztos.
2010. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Végülis eszem ágában sincs találkozni vele, mert nagyon visszautasító és visszataszítóan viseledett. Komolyan ezt látnotok kellett volna.

Én arra gondoltam, hogy nem jövök be neki, ezért volt ilyen, de akkor miért akart még találkozni, vagy miért kérdezgette hogy mekkora a mellméretem stb. Le akart rázni ezzel?

Másra már nem tudok gondolni. De akkor viszont nem írt volna, később sem, de ő írt.

2010. nov. 1. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kerüld nagyívben el. Tényleg nem normális alak. Tanulj az esetből: Nem minden az aminek látszik. A net csal. Ott mindenki tudja adni a szépfiút, vagy teljesen mást, mint ami valójában. Ezért érdemes inkább minél előbb talizni, és ha élőben ok, akkor nincs gond utána már. Pff tényleg fura dolgokat mondott...Sztem szépen mondd meg neki, hogy nem az eseted, amíg nem késő! Ilyen emebrektől mit lehet várni?
2010. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyszabály: NE RANDIZZ NETEN. Pont.
2010. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az Internetes párkereső oldalak összetételek a következő:


90% ronda vagy szórakozik vagy erkölcsileg fogyatékos;

5% psychopata vagy sexuálisan abberált;

5% normális.


Nagyon óvatosnak kell lenni, annyit mondhatok.

2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!