Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedésekről pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésekről pl myvip randi mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van félni valóm?Úgy érzem, elég jól ismerem a srácot, mégis bennem van a "kisördög" hogy mi van ha...
2009. aug. 14. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
az én személyes véleményem az életben történő találkozás sztem ez az igazi én sosem ismerkedtem neten lehet hogy jó de nekem nem gondolj csak belem életben csak ő van ott minden egyes mozdulatát,gesztusát megfigyelheted......szóval ennyi!
2009. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

ezért kell vele találkozni, hogy megismerd aztán max visszautasítod..

nekem is ez volt pont myvip randin (azóta töröltem már magam, de mondjuk nem emiatt..) és találkoztam egy fiúval.. jól elvoltunk, de én rájöttem, hogy ebböl nem akarok semmit.. kicsit nehezen fogta fel, de aztán világosan a tudtára adtam, hogy vagy barátok leszünk vagy most találkoztunk utoljára.. hát az utóbbi történt :)

azóta se híre se hamva :D

2009. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

én ott találtam meg életem párját :) ( csak hülyeségből regiztem rá)

jah hazudok ő talált meg :)

2009. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmi értelme nincs ezeknek a pákeresőknek!Pl.aki jól néz ki csaj annak van palija vagy csak azért regelt,hogy röhögjön a csávókon.Más "nyomorán"röhögni elég szemét dolog!Sok a béna,mert nem tud feltölteni egy éles,értelmes képet.Nem tudják hány évesek aztán beirogálnak 24et amikot csak 14.Jaj elirtam cimszóval!Szóval az már elég fogyatékos aki a saját korát se tudja beirni.Vagy bejelölnek,hogy tetszel nekik aztán hiába ir levelet az ember basznak visszairni.Vagy ha vissza is ir és megadja az msn cimét 2 hétnél tovább nem tart egyéb okok miatt.Vagy szopat akár hetekig is.Ezt onnan lehet megtudni,hogy randira kerül a sor és mindent kitalál vagy dicsér-nyomul orba-szájba.Szóval igy ne ismerkedjen az ember.De várom a csajok tapasztalatait e témában!!!(F 28)
2009. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem van értelme! Hülyeségből regiztem rá, amikor még jártam az exemmel, aztán ott találtam meg a mostani barátomat, akit már nagyon szeretek:)

Azért ha találkozol a sráccal, mindenképp forgalmas helyen találkozzatok, és ne menj fel hozzá vagy ilyesmi, mert lehet nem lesz jó vége:/

17L

2009. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Én is ettől tartok leginkább!

Nem arról van szó,hogy rögtön fel akarok menni hozzá, hanem hogy pl, kivárja azt az időt, amíg én úgy érzem,hogy eljött az ideje és akkor megváltozik a viselkedése? hogy tudnám bebiztosítani magamat, hogy nem fog ez történni velem?


Köszönöm neketek válaszolók!

2009. aug. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!