Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne egy kérdésem, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem, elég necces a szitu de úgy néz ki hogy a feleségemmel egyik közös barátunk homár lett, ezzel mit tudunk kezdeni? Elég fura szitu . Ma is elmentünk sétálni és szembe jön a pasijával miközben csókolóznak stb .

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyünk? Néha kezd elegünk lenni belőle.
2010. ápr. 13. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Letezik es kesz.
2010. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, amit láttál. :) nem kell pl. meghívni magatokhoz, annyit csak kibírtok, míg elhaladnak mellettetek az utcán?
2010. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most barát vagy ismerős?

Mert ha barát, akkor mit számít, hogy fiúk farában fúrkál?

Attól még ugyanaz az ember akit megismertetek megkedveltetek.

Ha csak ismerős és a baráti körben nem akartok egy meleg férfit (még mindig nem értem mi közötök hozzá ha egy férfival játszik seggrepacsit, de mindegy) akkor nem kell vele barátkozni. Maradjon meg mint ismerős és pont.

Utcán csókolóznak. Mint minden normális pár aki megteheti, mert ők is csak egy pár akik szeretik egymást.

HA zavaró számotokra akkor nem kell nézni és szörnyülködni meg csámcsogni rajta. El is lehet fordulni vagy csókolózhattok ti is aközben általában az emberbecsukja a szemét és máris nem látjátok őket. :)

2010. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért kéne "kezdeni" ezzel valamit? Pasikra gerjed, ez van. Ő dolga, nem ő választotta, ez egy adottság. Ha valami bajod van ezzel, akkor próbáld őt kerülni, meggyőzni úgysem tudnálak:/ Ha nincs bajod, akkor meg viselkedj úgy ahogy eddig, nincs okod zavarbajönni. Nekem is van egy csopitársam, egyszer megtudtam, hogy homi, nagyon meg voltam lepődve, de ugyanúgy jókat szoktunk néha beszélgetni változatlanul, és tök nyíltan kezeli ezt a dolgot is (anélkül, hogy demonstrálná, vagy bárki orrára kötné kérdés nélkül).
2010. ápr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én kedvesen mindig beszólnék nekik :)

pl melyik a legkényelmesebb 43-as magassarkú? van ilyen a boltokban?

de úgy mindig kitalálnék valamit

2010. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

semmi baj édesem megoldjuk ,hogy ne dugjon több répát a seggedbe én veled vagyok


a kis feleséged :P

2010. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nézd már... átállt az asszony is a sötét oldalra... . Mér van az h mindenki a homikat védi?
2010. ápr. 13. 19:06
 8/15 A kérdező kommentje:
bakter... fél órára megyek el a géptől és egyik ismerős alkot a nevemben....
2010. ápr. 13. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
ne hajolj le előtte xd
2010. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Homikat "védjük"? Mér, el is követett valamit arc?
2010. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!