Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem hagy békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem hagy békén a volt barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok.3 hónapja járok 1 sráccal,nagyon jól érzem magam vele.A probléma az,hogy a volt pasim állandóan bekavar.3 hónap alatt kétszer sikerült majdnem elérnie,hogy szakítson velem a barátom,ugyanis telebeszélte a fejét,hogy én nem tudok hűséges maradni,őt is folyamatosan megcsaltam a kapcsolatunk alatt,és a mostani barátomat is,pedig ez nem igaz.Tegnap is majdnem szakítottunk ez miatt.Szerintetek hogyan lehetne leállítani,mit mondjak neki,hogy abbahagyja a kavarást?Nagyon nem szeretném ha miatta menne tönkre ez a kapcsolat.
2011. jan. 29. 18:10
 1/9 anonim válasza:
nahh én is ezzel a problémával szenvedek csak fordítva. Szóval a barátom ex-e mondja nekem, hogy a barátom nem hűséges és stb. nem tudom, hogy hidjek -e neki...
2011. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

megmondom: ZÉRÓ KONTAKT!!!

amíg bármilyen módon kapcsolatban állsz vele, válaszolsz a leveleire, visszaírsz neki msnen, felveszed a telefont, mikor hív, addig nem fogod tudni levakarni. azt akarja, hogy figyelj rá, foglalkozz vele, és még ha csak üvöltözöl vele, ez a vágya akkor is teljesül.

zárd ki az életedből teljesen, tiltsd le mindenhonnan te is, és a barátod is.

ha pedig érthetően közölted vele, hogy nem kívánsz vele kapcsolatba kerülni, akkor onnantól kezdve zaklatásért fel is jelentheted!

2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szeptember óta nem is beszéltem vele,nem is jelentkezett nálam,mécsak nem is láttam.A barátomat sem zaklatja,csak néha öszefutnak véletlenül és akkor dumál neki összevissza.
2011. jan. 29. 19:01
 4/9 Norb66 ***** válasza:
Mondd el a barátodnak hogy csak féltékenységből teszi ezt az exed, bár a pasidnak is lehetne annyi esze hogy ezt tudja. Ha legközelebb találkozol vele mondd meg neki hogyha nem hagyja ezt abba akkor feljelented mondjuk zaklatásért, hírnév rontásért, és a legközelebbi alkalommal tedd is meg, hogy tudja hogy komolyan gondolod.
2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És tényleg fel lehet ezért jelenteni?Mert zaklatni konkrétan nem zaklat,hiszen nem is beszélünk.Am sztem is a feljelentés lehet a legjobb megoldás,már én is gondoltam rá,csak nem tudom,h indokként mit fogadnának el ebben az esetben.Egyébként úgy tűnik,h a barátommal tényleg vége emiatt az egész miatt:(
2011. jan. 31. 16:17
 6/9 Norb66 ***** válasza:
Igen fel, csak meg kell nézni pontosan hogy hogy is hívják ezt, amiért fel lehet jelenteni, mert nem hírnév rontás a pontos megnevezés, ha jól emlékszem. (Belenézhetsz a törvénykönyvbe is, vagy kérheted a szüleid segítségét is.) Egyébként ha a pasid tényleg el hagy ez miatt, akkor nem érdemes tovább a szeretetedre, de az is lehet hogy csak egy kis időre van szüksége hogy átgondolja ezt.
2011. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem biztos a szakítás,hétvégén taliztunk,akkor minden jó volt,megbeszéltük a dolgokat,de ő mondta,h nem igazán tud megbízni senkiben,mert egyszer már nagyot csalódott.2 napja nem keresett,azon gondolkodom,h ma este felhívom,aztán majd meglátom mi lesz.Érzem,h szeret,mondta is,és még én se éreztem így senki iránt,de a kis görény expasim úgy tűnik mindent tönkretesz:(
2011. jan. 31. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:

ha konkrétan téged nem keres, akkor a zaklatás nem áll meg, viszont talán hitelrontás igen.

az viszont semmibe sem kerül, ha írsz egy levelet, vagy felhívod az exed, és közlöd vele, hogy feljelented. kicsit túlozhatsz is... ;)

2011. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk!!!!ez van!!!!!!!!!
2011. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!