Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hagy a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy a volt barátom békén, miközbe neki is meg nekem is van már másik kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk, mert megcsalt. Azután ő összejött avval a csajjal akivel megcsalt. Én meg pénteken egy sráccal akit már nyár óta ismerek, és akkor sem volt közömbös nekem. Úgy érzem, h szeretem. De volt barátom mindig kutatgat utánam, és megakarja verni barátomat. És félek, hogy meg is teszi. Nem tudom mit tehetnék. Az összes barátomat ellennem fordította, ennyi nem elég neki?!
2008. dec. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit leírtál, kicsinyes és idióta az exed. Egy igazi tahó. Ha te is sáros vagy a szakításban, akkor viszont valószinűleg bosszút akar állni. De a legnagyobb baromság megveretni valakit. Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg megtörténik, akkor még fel is lehet jelenteni.
2008. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%

Bizony úgy tűnik nem elég neki.Az az érdekesség,hogy ő csalt meg és még ő tartja igazságtalannak ,hogy dobtad és meg akarja bosszulni,holott önmaga hibázott.Gondolom azt várta volna tőled,hogy legyél nyitottabb,vagy megbocsátóbb,megértőbb,de én is így tettem volna,mint te-egy idő után magától abbahagyja,csak kín kivárni-ezt békés úton csak úgy tudod siettetni,hogy még rá se nézel,hozzá sem szólsz-majd megérti-"békétlenebbül" pedig,ha erősebb a mostani barátod....


Egyébként pedig azért haragszik-csak hogy tudd,-mert szembesítetted a hibájával,viszont nemhogy magába fordulna,hanem rád vetíti vissza-sajnos nem túl intelligens lehet,ezt kell mondjam-de ez már pszichológia.

Remélem ebből te is tanulsz,mert őt is te választottad!?

2008. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bírtoklási vágy...elég szánalmas.
2008. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ő csalt meg, és úgy volt, hogy egy darabig titkolta is előlem. Én egyáltalán nem beszélek vele. Csak az zavar nagyon, h mindig kitalál vmi átlátszó sztorit, hogy odajöhessen hozzám. Na, meg persze, hogy minden haveromat ellennem fordított, ugyanis mint kiderült, olyanokat mond másoknak, hogy mi azért szakítottunk, mert hogy én drogoztam, meg gyógyszereztem magam, holott ez nem is igaz. Én nagyon nem értem. Én nem keresem, de ő szinte mindig. Én azt akarom, hogy hagyjon békén. De amint látom, ez nem nagyon fog összejönni. De amúgy mi sztorink nagyon nagyon hosszú tudnék pár dolgot mesélni, de így is csomót írtam :) Am köszönöm mindenkinek a kommentet, teljesen igazatok van...
2008. dec. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!