Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Na szal. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Na szal. Van egy csj (15) de csak a barátom, akivel mindent megtudunk beszélni elég bizalmas a kapcsolatunk. Nekem nagyon tettszik (15 vagyok) de nem tudom hogy mondjam el neki.

Figyelt kérdés
Csak van egy csavar. Az általános után mindketten ugyanabba az iskolába jelentkeztünk fel is vettek ind kettőnket, csak én a koli miatt nem oda mentem. Azóta csak msn en meszéltünk. Nem nagyon akarom neki elmondani hogy nagyon bejön nekem (szerelmes vagyok bele), mert attól félek hogy ezután megváltozik a barátságunk. Szal nem tudom mit tegyek. Valaki segítsen!
2009. dec. 28. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
ha csak msn en megy a kapcsolat, akkor minek erőltetni?
2009. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen lány barátom, aki egy időben tetszett is. Én úgy gondoltam, hogy nem éri meg kockáztatni, hogy elveszíthetem és nem tettem. Most is jóban vagyunk.

15/F

2009. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Simán mond el neki,hogy nagyon bejön,mint lány!Ha értelmes,és kedves,akkor ez miatt nem fog tönkremenni a barátságotok!Nekem a legjobb barátom egyben a szerelmem is,és ezt ő is tudja,és mindent elmondunk egymásnak!17/f
2009. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm minden kedves válaszolómnak! Meg fogom neki mondani még msn en is ha nem tudok vele találkozni személyesen de elfogom neki mondani.
2009. dec. 29. 17:46
 5/11 A kérdező kommentje:

igen szerintem sjeti:) azóta nem beszéltünk mert táborba ment:(, de egyszer kínos helyzetbe hozta magát: szóbakerült, hogy ki mikor született és a lány 3 nappal idősebb mint én erre rávágta "..azért én vagyok a főnök!"

aztán kínos csend de mondtam vmi hülyeséget hogy kivágjam szegényt..

2010. jan. 20. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ha ajtóstul rontasz a házba az jó megoldás, de van benned némi kreativitás egy baráti beszélgetést ellehet csavarni 1 kis flörtbe és ha a leányzó belemegy, akkor jó úton haladsz =) (tipp: mivel mindent megbeszéltek meg kérdezheted hogy milyennek lát téged, és kis szünet után, hogy milyen párt szeretne maga mellé =))
2010. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyél férfi és állj a talpadra! legyél magabiztos, és hívd el moziba! A film közbe a kezed átcsúszik a térdére... ott ugrik a majom a vízve, ha hagyja akkor sínen vagy, ha nem akkor meg szivacs... de ez benne van sajnos
2010. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát... a mozis verzió nem jön be mert nem olyan a lány!

az a legjobb ha csak simán elmondom neki, de köszönöm a válaszokat=)

2010. jan. 21. 15:28
 9/11 A kérdező kommentje:

hát kudarc lett az egész:(

nem is az a baj h neki más tetszik, henem az, h amikor azt mondtam h maradjuknk haverok annyit felet, hogy "nem is voltunk soha puszipajtársak..."

amikor meg kérdőre vontam h akkor mi volt az a több év??? amikor olyanokat is elmondott amiket a barátnőinek sem... és ennyi volt a válasz "nekem se időm se erőm ehhez, hogy őszintelegyek nem is érdekel az egész, bocs de ez van..."

ez kb egy hónapja volt

nagyon szrul voltam:S:'( sokáig...

de rájöttem h aki letagadja a barátságot az meg sem érdemli...

2010. márc. 26. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig én mondtam, hogy ne csináld.
2010. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!