Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Na szal. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Na szal. Van egy csj (15) de csak a barátom, akivel mindent megtudunk beszélni elég bizalmas a kapcsolatunk. Nekem nagyon tettszik (15 vagyok) de nem tudom hogy mondjam el neki.

Figyelt kérdés
Csak van egy csavar. Az általános után mindketten ugyanabba az iskolába jelentkeztünk fel is vettek ind kettőnket, csak én a koli miatt nem oda mentem. Azóta csak msn en meszéltünk. Nem nagyon akarom neki elmondani hogy nagyon bejön nekem (szerelmes vagyok bele), mert attól félek hogy ezután megváltozik a barátságunk. Szal nem tudom mit tegyek. Valaki segítsen!
2009. dec. 28. 20:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ááá nem emiatt...

valaki biztosan bekavart, de mind1 is

már nem érdekel, ha neki ennyit jelentett a barátságunk akkor nekem is

2010. márc. 28. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!